REKLAMmonsters reloaded advertisement

CS:GO espor takımlarından bilgi sızdırması ile ünlü Fransız espor habercisi neLendirekt‘in yayınladığı habere göre ESL ONE Cologne turnuvasında aldıkları başarısızlığın ardından Mousesports, Özgür “woxic” Eker’i yedeğe çekmeye karar verdi.

2019 sonları ve 2020 başlarında dünyanın en iyi 3 takımından birisi olan Mousesports hem oyuncularının bireysel performanslarıyla hem de takım içi uyumlarıyla gayet istikrarlı bir şekilde devam ediyorlardı. Bu süre içerisinde CS:GO Asia Championship, EPL S10 finals, CS_Summit 5, ICE Challenge gibi turnuvaları kazanmışlardı.

Bu senenin Mayıs ayına kadar yine de ortalama olarak iyi bir performans ile devam eden Mousesports bu tarihten sonra çevrim içi turnuvalarda kötü sonuçlar elde etmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde gelen Aurimas “Bymas” Pipiras transferi ise yalnızca 6 oyunculu bir kadro kurmaya yönelik gibi görünüyordu fakat değişim hiç beklemediğimiz bir yerden geldi. Eğer sızdırılan bilgi doğruysa, kadroya Bymas aktif olarak dahil olacak ve bir başka çok yetenekli AWP oyuncusu Chris “⁠chrisJ⁠” de Jong ise Woxic yerine AWP rolünü üstlenecek.

Söylentinin doğru çıkması halinde beklenen Mousesports kadrosu:

  • Robin “⁠ropz⁠” Kool
  • Chris “⁠chrisJ⁠” de Jong
  • Finn “⁠karrigan⁠” Andersen
  • David “⁠frozen⁠” Čerňanský
  • Aurimas “⁠Bymas⁠” Pipiras
  • Özgür “⁠woxic⁠” Eker (Yedek)
Önceki içerikRiot, VALORANT Ajanlarını Nasıl Tasarladığını Paylaştı
Sonraki içerikLeague of Legends’a Yeni Şampiyon Gelecek!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin