Profesyonel Espor oyuncumuz ve yurtdışı temsilcimiz Özgür “ woxic ” Eker, Dr. Taylan Yıldız’ın Twitch Kanalındaki canlı yayınında sorulan soruları yanıtladı.

3 yıllık ücretle 1.365.000 $’a Cloud9 takımına transfer olan temsilcimiz Woxic, antrenmanlara katılmadığı ve bu yüzden sözleşmesi feshedildiği iddialarına şu şekilde cevap verdi;

 “Hayır böyle bir durum yok. Antrenmana katılmasam evimi, arabamı elimden alırlar. Sözleşmemiz var sonuçta.”

Sözleşmenin neden feshedildiği sorusuna şu şekilde cevap verdi;

“Aradaki saat farkı, ping sorunları ve bireysel olarak faydalı olamayacağımı düşünüyordum. Takımla oynadığım süre boyunca neredeyse evden çıkamadım. Bunları yönetime belirttiğimde ise onlar da “Biz seni seviyoruz, resmi yayıncımız ol.” dediler. Ancak o zaman da sponsorlar ile ilgili ciddi problemler yaşıyordum. Bu yüzden karşılıklı olarak sözleşmemizi feshettik.”

“Valorant’a geçmeyi düşünüyormusun?” sorusunu şu şekilde yanıtladı.

“Hayır düşünmüyorum. Yeni bir eve taşınıyorum. Bir-iki ay sürer belki. Şimdilik canlı yayın açmak ve YouTube kanalında güzel içerikler çekmek istiyorum. Tabii ki de CS’yi bırakmadım. Sadece şu an bir düzene girmeye çalışıyorum. Valorant’ta aim hassasiyeti ve silah sekme olayları çok basit. Valorant’ta şampiyonların yeteneklerini öğrensem, CS’ye harcadığım zamanın yarısını Valorant’a ayırsam oyunun şampiyonu olurum.”

“Sangal’a gitmeyi düşünüyor musun?” sorusuna bu şekilde cevap verdi.

“Bununla ilgili bir şey söylersem benim ileri zamanlı planlarımı etkiler. Ancak Sangal’a gitme düşüncem yok. Ama başka takımlardan da teklifler geliyor menajerlik acenteme. Ancak bunları açıklayamıyorum gizlilik nedeniyle. Dediğim gibi Valorant’tan da teklif geliyor. Valorant’a geçmeyi düşünmüyorum. En azından şimdilik.”

   

   

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin