22 yaşındaki oyuncumuz Calyx , Kuzey Amerikalı organizasyon Envy‘den ayrıldığını ve gelecek olan tekliflere açık olduğunu söyledi.

Oyuncumuz, hem Kuzey Amerika’dan hem de Avrupa’dan teklif gelebileceğini ve daha yüksek hedeflere ulaşmak amacıyla aktif oyuna geri dönmeyi dört gözle beklediğini belirtti. 13 aydır Envy kadrosunda bulunan Calyx, organizasyon ile herhangi bir başarı yakalayamadı. Bu süreçte geriye gittiğini düşünen oyuncu, başarıya aç olduğunu ve büyük hedefleri olan bir takıma gitmeyi hedeflediğini söyledi.

Efsane Space Soldiers kadrosunda ülkemizi başarıyla temsil eden Calyx, takımın dağılmasının ardından bir süre boşta kalmış, 2020’nin başlarında da Envy takımına katılmıştı.

Calyx, Salı günü Envy’den ayrıldığını açıklayan Michał “⁠MICHU⁠” Müller’in izinden gitti ve takımdan ayrıldı. Envy takımında ise sözleşmeli sadece üç oyuncu kaldı, – Noah “⁠Nifty⁠” Francis, Nikola “⁠LEGIJA⁠” Ninić ve Thomas “⁠Thomas⁠” Utting. Takımın teknik direktörü Jakub “⁠kuben⁠” Gurczynsi de 13 Ocak’ta takımdan gönderilmişti.

Sizce temsilcimiz Calyx hangi takıma gidecek?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin