Bizimle bağlantı kur

HakkımızdaGamerbase Organizasyon ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.

Misyonumuz:

Oyunculara espor ve oyun gündemiyle ilgili önemli haberleri tarafsız bir şekilde iletmek, oyuncuların ön planda tutulduğu kusursuz ve yenilikçi turnuvalar düzenlemek ve bu doğrultuda markalarla çalışarak onların ihtiyaçlarını karşılarken esporun gelişmesinde katkıda bulunarak oyunculara çeşitli imkanlar sağlamak.

Vizyonumuz:

Türk oyuncuların oynamak için, markaların ise birlikte çalışmak için ilk tercihi olan organizatör olmak.

 

Reklam, organizasyon ve proje talepleriniz için info@gamerbase.org eposta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sitemizde neler var?

İnternet sitemizde güncel ve tarafsız oyun ve espor haberleri, röportajlar, inceleme yazıları ve düzenlediğimiz turnuvaları bulabilir ve herkese açık olarak düzenlediğimiz turnuvalara katılabilirsiniz.

 

REFERANS ORGANİZASYONLARIMIZ

Survivors PUBG Online Turnuva Serisi

Türkiye’de ilk olarak düzenlediğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuva serimiz 1 ay sürdü. 4 Hafta boyunca finale kalmak için mücadele eden oyuncular, finalde ve elemelerde sponsor firmalarımızdan mükemmel ödüller kazandılar! Kısa bir süreçte 400.000+ kişiye eriştik ve 500 farklı oyuncuya mücadele şansı sunduk!

 

Goblincon Lan Party

Türkiye’nin en yeni oyun buluşması fuarında Türkiye’nin ilk 100 Bilgisayarlı “Lan Party” alanını yönettik! 2 Gün boyunca 5 farklı turnuvaya imza attık. Aynı zamanda alanda yapılan PUBG, League of Legends, Overwatch turnuvaları için teknik destek sağladık!

 

OMEN by HP CNR Games Week Stand Organizasyonları

CNR Gamesweek’in en başarılı standı olan OMEN by HP standının tüm bilgisayar kurulum, network ve oyun organizasyon işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Standda CS:GO, FIFA, Forza Horizon ve Gears of War 4 etkinlikleri organize edilmiştir.

Omen by HP TeknoSA ZeoNNN&MervanT Buluşması

Cevahir TeknoSA mağazasında OmenbyHP tarafından düzenlenen özel etkinlikte Bilgisayar Kurulum ve Oyun Organizasyonu işleri tarafımızca yapılmıştır.

 

Logitech G İstinye Park Organizasyonu

Logitech’in İstinye Park’da oluşturduğu Deneyim&Turnuva alanının Bilgisayar Kurulum ve Oyun Organizasyonu işleri tarafımızca yapılmıştır. 4 gün boyunca CS:GO, Zula, Point Blank ve Wolfteam turnuvaları ve deneyim alanında bulunan ekipmanlar tüm detayları ile misafirlere tanıtılmıştır.

 

Online CS:GO ve League of Legends Turnuvalarımız

Online olarak düzenlediğimiz bir çok turnuva da oyunculara binlerce lira değerinde ödüller kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz!

 

AORUS LEAGUE PUBG CHALLENGE

Gigabyte Aorus ve Intel sponsorluğunda toplamda 2 eleme aşaması ve 1 final aşamasından oluşan Aorus League PUBG Challenge online PUBG turnuvası tarafımızca organize edilmiştir.

AORUS PUBG CUP #1

Gigabyte Aorus ve Intel sponsorluğunda toplamda 6 eleme aşaması ve 1 final aşamasından oluşan Aorus PUBG CUP online PUBG turnuvası tarafımızca organize edilmiştir.

AORUS PUBG CUP #2

Gigabyte Aorus ve Intel sponsorluğunda toplamda 4 eleme aşaması ve 1 final aşamasından oluşan Aorus PUBG CUP online PUBG turnuvası tarafımızca organize edilmiştir.