Bizimle bağlantı kur

HakkımızdaGamerbase Organizasyon ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.

Misyonumuz

Oyunculara espor ve oyun gündemiyle ilgili önemli haberleri tarafsız bir şekilde iletmek, oyuncuların ön planda tutulduğu kusursuz ve yenilikçi turnuvalar düzenlemek ve bu doğrultuda markalarla çalışarak onların ihtiyaçlarını karşılarken esporun gelişmesinde katkıda bulunarak oyunculara çeşitli imkanlar sağlamak.

Vizyonumuz

Oyun fark etmeksizin espor ve oyunlarla ilgilenen herkesin gündelik olarak takip ettiği, içeriklerine kuşkusuz güven duyduğu medya kuruluşu olurken turnuva ve etkinliklerde de her markanın birinci önceliği olarak çalışmak istediği organizatör olmak.

 

Reklam, organizasyon ve proje talepleriniz için info@gamerbase.org eposta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sitemizde neler var?

İnternet sitemizde tarafsız oyun ve espor haberleri, röportajları, inceleme içerikleri ve düzenlediğimiz turnuvaları bulabilirsiniz.

 

REFERANS ETKİNLİKLERİMİZ

 

Nvidia Minecraft RTX Etkinliği

Türkiye ve MENA bölgesinden toplamda 25 YouTuber’ın katıldığı, Estanbul Espor ve Oyun Merkezinde Nvidia’nın Minecraft’ın RTX versiyonunu gösterdiği etkinliğin bilgisayarın kurulumu, bilgisayarların YouTuber’lar için kayda hazır hale getirilmesi ve teknik destek sağlanması işleri tarafımızca yapılmıştır.

 

OMEN by HP Akasya AVM Etkinliği

Akasya AVM’de gerçekleştirilen, Hasan “SeseGel” Mustan ve UNLOSTV ekibinin hayran buluşması için katıldığı, dışarıda isteyenlerin Call of Duty: Modern Warfare oynayabildiği bir deneyim alanın kurulduğu içerideyse ödüllü PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuvası düzenlenen OMEN by HP etkinliğinin bilgisayar kurulumları ve turnuva organizasyonu tarafımızca yapılmıştır.

 

OMEN by HP Optimum AVM MediaMarkt Etkinliği

UNLOSTV ekibinin katılım gerçekleştirerek hayranlarıyla buluşmanın yanı sıra önceden sosyal medya üzerinden önceden seçilmiş ziyaretçilerle CS:GO’da bire bir mücadele ederek çeşitli ödüller verdiği OMEN by HP Optimum AVM MediaMarkt etkinliğinin bilgisayar kurulum, network ve oyun organizasyonu tarafımızca yapılmıştır.

 

AORUS PUBG CUP #2

GIGABYTE AORUS ve Intel sponsorluğunda toplamda 4 eleme aşaması ve 1 final aşamasından oluşan AORUS PUBG CUP online PUBG turnuvası tarafımızca organize edilmiştir.

 

Alienware GIST 2019 Standı

Gaming Istanbul 2019’daki Alienware’ın göz alıcı standındaki bilgisayar ve network kurulumları ve turnuva organizasyonları tarafımızca yapılmıştır.

 

AORUS PUBG CUP #1

GIGABYTE AORUS ve Intel sponsorluğunda toplamda 6 eleme aşaması ve 1 final aşamasından oluşan AORUS PUBG CUP online PUBG turnuvası tarafımızca organize edilmiştir.

 

AORUS LEAGUE PUBG CHALLENGE

GIGABYTE AORUS ve Intel sponsorluğunda toplamda 2 eleme aşaması ve 1 final aşamasından oluşan AORUS League PUBG Challenge online PUBG turnuvası tarafımızca organize edilmiştir.

 

Logitech G İstinye Park Organizasyonu

Logitech’in İstinye Park’da oluşturduğu Deneyim & Turnuva alanının bilgisayar kurulum ve oyun organizasyonu işleri tarafımızca yapılmıştır. 4 gün boyunca CS:GO, Zula, Point Blank ve Wolfteam turnuvaları oynatılmış ve deneyim alanında bulunan ekipmanlar tüm detayları ile misafirlere tanıtılmıştır.

 

OMEN by HP TeknoSA ZeoNNN & MervanT Buluşması

Cevahir TeknoSA mağazasında OMEN by HP tarafından düzenlenen özel etkinlikte bilgisayar kurulumları ve oyun organizasyonları tarafımızca yapılmıştır.

 

OMEN by HP CNR Games Week Stand Organizasyonları

CNR Games Week’in en başarılı standı olan OMEN by HP standının tüm bilgisayar kurulum, network ve oyun organizasyon işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Standda CS:GO, FIFA, Forza Horizon ve Gears of War 4 etkinlikleri organize edilmiştir.

 

Goblincon Lan Party

Türkiye’nin en yeni oyun buluşması fuarında Türkiye’nin ilk 100 Bilgisayarlı “Lan Party” alanını yönettik! 2 Gün boyunca 5 farklı turnuvaya imza attık. Aynı zamanda alanda yapılan PUBG, League of Legends, Overwatch turnuvaları için teknik destek sağladık.

 

Online CS:GO ve League of Legends Turnuvalarımız

Online olarak düzenlediğimiz bir çok turnuva da oyunculara binlerce Türk lirası değerinde ödüller kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz!

 

Survivors PUBG Online Turnuva Serisi

Türkiye’de ilk olarak düzenlediğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuva serimiz 1 ay sürdü. 4 Hafta boyunca finale kalmak için mücadele eden oyuncular, finalde ve elemelerde sponsor firmalarımızdan mükemmel ödüller kazandılar! Kısa bir süreçte 400.000+ kişiye eriştik ve 500 farklı oyuncuya mücadele şansı sunduk!