StarLadder Berlin Major 2019’a sadece aylar kala CS:GO major turnuvaları hakkındaki bilginizi ölçüyoruz. Orta zorlukta diyebileceğimiz testimizden alacağınız sonucu yorumlarda belirtmeyi unutmayın 🙂

 

1. İlk major turnuvayı düzenleyen organizasyon aşağıdakilerden hangisiydi?

Correct! Wrong!

2. Hangi major turnuva ile birlikte ödül havuzu 250.000$'dan 1.000.000$'a ilk defa yükseldi?

Correct! Wrong!

3. Major elemeleri olarak adlandırdığımız "The New Challengers" aşamasında yer alan takımların stickerları oyuna hangi major turnuva ile eklenmeye başlandı?

Correct! Wrong!

4. Aşağıdaki takımlardan hangisini son major olan IEM Katowice Major 2019'un 16 takımın yer aldığı Legends aşamasında göremedik?

Correct! Wrong!

5. Birinciliği 3, ikinciliği 2, üç ve dördüncülüğü 1 puan olarak hesaplasaydık, major turnuvalardan en yüksek puanı alan takım aşağıdakilerden hangisi olurdu?

Correct! Wrong!

6. Aşağıdaki oyunculardan hangisinin 3'den az major şampiyonluğu bulunmaktadır?

Correct! Wrong!

7. Major turnuvalardan birden fazla HLTV MVP ödülü alabilmiş tek oyuncu aşağıdakilerden hangisidir?

Correct! Wrong!

8. Ninjas in Pyjamas takımının yer almadığı ilk major turnuva aşağıdakilerden hangisidir?

Correct! Wrong!

9. Aynı ülkeden 3 oyuncu olması durumunda takımı milli takım saysaydık, hangi ülke en fazla major şampiyonluğunu kazanmış olurdu?

Correct! Wrong!

10. Aşağıdaki oyunculardan hangisi hiçbir major turnuvayı kazanamamıştır?

Correct! Wrong!

CS:GO Major Turnuvaları Hakkındaki Bilginizi Ölçüyoruz

Sanıyoruz ki CS:GO'nun major turnuvalarıyla pek ilgilenmiyorsun ¯\_(ツ)_/¯ FACEIT levelin için de bir tahmin yapacak olursak 1 ile 3 arasında diyebiliriz.

Major turnuvalar hakkında ortalama bir bilgiye sahipsin. Gamerbase'de yer alan CS:GO haberlerini takip ederek zamanla bunu geliştirebilirsin 🙂 FACEIT levelin için de bir tahmin yapacak olursak 6 diyebiliriz.

Birkaç detay dışında CS:GO'nun major turnuvalarına oldukça hakimsin! FACEIT levelin için de bir tahmin yapacak olursak 8 diyebiliriz.

CS:GO'nun major turnuvaları hakkında bilmediğin bir şey var mı gerçekten merak ediyoruz ¯\_(ツ)_/¯ Böyle devam et! FACEIT levelin için de bir tahmin yapacak olursak yanıtımız elbette 10!

Share your Results:

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin