Türkiye’nin Rüya CS:GO takımı, daha önce de duyurduğumuz gibi Eternal Fire adında yeni organizasyonla woxic, XANTARES, imorr, Calyx ve ISSAA‘lu kadrosu ile kuruldu!

20 Haziran 2021 tarihinde Özgür “woxic” Eker’in duyurusundan itibaren sıkı bir şekilde takip ettiğimiz ve gelişmeleri anbean duyurduğumuz Türkiye’nin yeni Rüya CS:GO takımı bugün itibari ile resmi bir şekilde kuruldu. Uzun süre kendilerine organizasyon arayan ekip, görüştükleri takımlar ile anlaşma sağlayamayınca kendi organizasyonlarını kurmaya karar verdi ve bundan sonra Eternal Fire adı altında mücadele edecek. Görüşülen diğer takımlarla neden anlaşamadıkları henüz bilinmeyenler arasında yer alsa da yeni organizasyon kurulmasının temel sebebinin yaklaşan uluslararası CS:GO turnuva takviminin olduğunu ve ekibin bu turnuvaları kaçırmak istemediklerini düşünüyoruz.

Eternal Fire CS:GO Kadrosu

🇹🇷 woxic
🇹🇷 XANTARES
🇹🇷 imorr
🇹🇷 Calyx
🇯🇴 ISSAA

🇹🇷 bishop (Koç)

Son ana kadar 5. oyuncunun kim olacağı belli olmadığı takımda, son oyuncunun ISSAA olduğu tam olarak son günlerde kesinleşti. xfloud’un GORILLAZ takımında yedeğe çekilmesi bir anda tüm okları xfloud’a çevirse de, oyuncu bu takımda yer alamadı. xfloud’un rüya takıma neden katılamadığı henüz net olarak belli değil. xfloud hala GORILLAZ takımında yedek konumunda bulunuyor. Takımın diğer 4 ismi 20 Haziran 2021 tarihinde Gamerbase Twitter hesabımızdan duyurduğumuz gibi woxic, XANTARES, imorr ve Calyx oldu.

Sürekli hayallerimizi süsleyen, uluslararası arenada Türkiye’yi başarı ile temsil edecek yeni takımımız Eternal Fire’a başarılar dileriz!

Eternal Fire Sosyal Medya Hesapları

Eternal Fire Web Sitesi

Eternal Fire Twitter

Eternal Fire Instagram

Eternal Fire Youtube

Eternal Fire Facebook

Eternal Fire Facebook Grup

Eternal Fire Subreddit

HULK is REAL!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin