Kurulması ile birlikte Dünya Espor gündemine bomba gibi düşen Eternal Fire takımının CS:GO menajeri Azmican ”Asmocs” Berberoğlu ile sizler için röportaj gerçekleştirdik.

Gamerbase: Böyle bir kadroya menajer teklifi aldığında ilk neler hissettin? Eternal Fire ekibine katılım sürecinden biraz bahsedebilir misin?

ASMOCS: Açıkça konuşmak gerekirse CS:GO Pro Sahnesinden 2 senedir uzaktaydım ve aklımda da geri dönme planı yoktu. Fakat Eternal Fire takımının projesini ve kadrosunu öğrendiğimde onlarla çalışmak istedim ve aralarından Calyx ve Woxic ile de geçmişte aynı takımda oynadığımız bir dönem vardı. Bu yüzden bu teklifi duyduğumda hem sevindim hem de yeni başarılara yelken açacağımız için heyecanlandım. Bu yüzden karar verme süreci de benim için fazla uzun ve zorlu olmadı.

Gamerbase: Takımın gelecek planları arasında neler yer alıyor? İlk hedefiniz nedir?

ASMOCS: Uluslararası arenada güçlü bir takım olarak emin adımlarla ilerleyip önce Avrupa’yı, sonra da bütün Dünya’yı domine etmek!

Gamerbase: Yurtdışında ya da Türkiye’de Gaming House açmayı düşünüyor musunuz?

ASMOCS: Türkiye içerisinde yakın süreçte Gaming House açma planımız mevcut. Yakın süreçte Avrupa’da bir bootcamp ihtiyacı veya talebi olması durumunda oyuncuların istediği bir lokasyonda bootcamp düzenlenebilir. Mesela Avrupa’da katılacakları bir turnuva öncesi Almanya’da bootcamp imkanı sunabiliriz.

Gamerbase: Uluslararası arenada 6 kişilik kadrolar görmeye başladık. İlerleyen dönemde takıma 6. oyuncuyu dahil etmeyi düşünüyor musunuz?

ASMOCS: Şu anda böyle bir şey düşünmüyoruz. Kadromuz yeni kuruldu, ilerleyen zamanlarda böyle bir durum gerekirse duruma göre reaksiyon alırız.

Gamerbase: Yurtdışından elde edilmiş birçok tecrübeye sahipsiniz. Bu tecrübeleri Eternal Fire ekibine nasıl aktarmayı hedefliyorsunuz?

ASMOCS: Bugüne kadar yurt dışında tecrübelenmiş oyuncularımızın birikimlerini bol bol antrenman yaparak diğer oyuncularımıza da aktaracağız.

Gamerbase: 5 tane yıldız oyuncuya sahipsiniz. Bu oyuncuları yönetmek ve bu oyuncuların başarısız olma ihtimali sizi hiç korkutuyor mu? Böyle bir sonucu yönetimsel olarak değerlendirip çözüm paketleri hazırladınız mı?

ASMOCS: Oyuncularımızın başarısız olacağını kesinlikle düşünmüyoruz, böyle bir ihtimali henüz her şeyin başındayken düşünmemize gerek dahi yok. Çok çalışıp, hem CS:GO takımımızı hem de bütün kulübü en iyi yerlere getirecek sağlam adımları teker teker atacağız.

Gamerbase: Son olarak eklemek istedikleriniz var mıdır?

ASMOCS: Bizi destekleyen ve arkamızda duran değerli taraftarlarımıza da teşekkürlerimi sunarım. Takıma katıldıktan sonra kişisel olarak onlardan da çok tatlı mesajlar aldım. Sağolun, varolun!

Gamerbase: Röportaj teklifimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinizden şüphemiz yok. Gamerbase ekibi olarak başarılar dileriz!

İlginizi Çekebilir:
Eternal Fire: woxic, XANTARES, imorr, Calyx ve ISSAA

BenQ Zowie XL2546K Monitör İncelemesi

Önceki içerikLeague of Legends 11.17 Yama Notları Sızdırıldı
Sonraki içerikxfloud 9INE, GORILLAZ ve Eternal Fire Hakkında Açıklamalarda Bulundu
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin