Sosyal medya gündeminden düşmeyen ve Türk CS:GO tarihi için yeni bir büyük adım olacak rüya takımın hangi organizasyon adı altında CS:GO sahnesinde mücadele edeceği ortaya çıkıyor.

Aldığımız duyumlara göre woxic, XANTARES, imorr ve Calyx‘li kadro Eternal Fire adı altında mücadele edecek. Özgür “woxic” Eker’in organizasyon arıyoruz duyurusundan sonra bir çok takımla görüşen ekip, hiç bir takımla anlaşma sağlayamayınca kendi organizasyonlarını kurmaya karar verdi. Rüya takımın Eternal Fire kurulması kesinleşmeden önce görüştüğü takımlar arasında Sangal Esports ve Galatasaray Espor görüşülen takımlar arasında yer alıyordu.

5. Oyuncu Kim Olacak?

Aldığımız duyumlara göre Rüya CS:GO takımının 5. oyuncusu çok yüksek olasılıkla Yasin “xfl0ud” Koç olacak. Ancak bildiğiniz üzere xfl0ud yakın zamanda flusha‘nın da içinde yer aldığı GORILLAZ takımı ile sözleşme imzalamıştı. xfl0ud’un sözleşmesinde pürüz çıkması veya çok yüksek bonservis değerleri istenmesi durumunda 5. oyuncu hala değişiklik gösterebilir.

xfl0ud‘da pürüz çıkması durumunda kadroya dahil olabilecek isimler arasında Issa “ISSAA” Murad ve Sabit “mirbit” Coktasar gibi isimler yer alıyor. Kısacası 5. oyuncu şu an için xfl0ud görünüyor ancak her an değişiklik olabilir.

Daha önce ki haberlerimizde sizlere rüya takımda koç pozisyonuna yine bir Türk ismin geleceğini belirtmiştik. Rüya takıma koçluk yapacak isim Timur “bishop” Şengül oluyor.

Eternal Fire CS:GO Kadrosu

🇹🇷 woxic
🇹🇷 XANTARES
🇹🇷 imorr
🇹🇷 Calyx
🇹🇷 xfl0ud

🇹🇷 bishop (Koç)

Sırasıyla rüya takım hakkında daha önceden yaptığımız duyurular ve güncellemeler için;

Önceki içerikPUBG: New State Alfa Testi Duyuruldu
Sonraki içerikRare Esports VALORANT Kadrosunu Güçlendirdi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin