Bildiğiniz gibi 20 Haziran 2021 tarihinde Gamerbase Twitter hesabımızdan sizlere Özgür “woxic” Eker’in kuracağı Rüya Türk CS:GO takımını, bunun devamında web sitemiz üzerinden bu takımın Sangal Esports ile görüşmeler halinde olduğunu ve takımın Sangal’ da yer alabileceğini duyurmuştuk. Ayrıca 5. oyuncu olarak takımda Ahmet “paz” Karahoca’nın yer alacağına da değinmiştik.

Aldığımız duyumlara göre Sangal Esports ve ekip arasında anlaşma sağlanamadı ve kadro Sangal Esports bünyesine geçmeyecek. Kadronun hangi organizasyona geçeceği belirsizliğini korurken bu belirsizliğe bir de Ahmet “paz” Karahoca’nın 5. olarak yer almaması eklendi.

Günün sonunda 20 Haziran 2021’de aldığımız duyum hala devam ediyor. “Rüya Takım” şu an 4 kişi olarak organizasyon aramaya devam ediyor. Takım herhangi bir organizasyon ile anlaşamazsa yeni takımın kurulması da muhtemel seçenekler arasında.

🇹🇷 woxic
🇹🇷 XANTARES
🇹🇷 imorr
🇹🇷 Calyx
5. Oyuncu Belli Değil

Hepimizin merakla beklediği ve kurulmasını iple çektiğimiz CS:GO kadrosu hakkında gelişmeler her geçen gün değişiklik gösteriyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: F1 2021 İncelemesi

3 Yorum

    • Dostum eğer wox veya xantares entry oynarsa normal awp veya rifler da sergiledikleri performansı sergileyemezler. Bu yüzden en iyi imor gibi bir insanın entry oynaması

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin