REKLAMmonsters reloaded advertisement

Brawl Stars‘ın gelecek sezonun başlamasına çok az kaldı. Bugün Supercell, sezonun temasını, oyunun bir sonraki Brawler‘ı Albay Ruffs‘u ve gelecek diğer özellikleri açıkladı.

Önümüzdeki sezonda öne çıkan tema belli oldu. Supercell, “Bu güncellemede uzaya gidiyoruz,” dedi. Starr Force olarak adlandırılacak ve günlük ve sezonluk görevler içeren yeni bir savaş bileti de dahil olmak üzere oyuna gelen beşinci sezon olacak.

Brawl Stars: Brawl Talk! - Starr Force Season, Colonel Ruffs, Space Skins and MORE!!

Dün yayınlanan teaser, bir sonraki Brawler setinin oyuna kedi olarak katılacağını ima etti, ancak birkaç içerik oluşturucu bunun yerine köpek olduklarına dair söylentiler yaydı. Bunda da içerik oluşturucuları haklı çıktı. Supercell, Brawler’ın, Albay Ruffs adlı bir baş köpek olacağını açıkladı.

Ancak Chromatic nadirliği Brawler olduğundan rastgele Kutularda Ruff kazanmak kolay olmayacak.

Gelecek sezonun temasına ve Brawler‘a ek olarak Supercell, Beşinci sezonda oyuna katılacak sonraki skinleri de açıkladı:

  • D4R-RY1
  • Ronin Ruffs
  • Space Ox Bulls (Ay Yeni Yılı kostümü)
  • Navigator Colette (Ay Yeni Yılı görünümü)
  • Dark Lord Spike (Brawl Talk’un küçük resminde gösterilen Ay Yeni Yılı görünümü)
  • Dark Tide Carl (Yıldız Puanı görünümü)
  • Smooth Lou (Sevgililer Günü kostümü)

Önümüzdeki sezonun başlamasından önce, oyuncuların sezonun savaş biletinin tüm seviyelerini tamamlamaları için hâlâ sekiz günleri var. Şuan için en yüksek seviyeye ulaşmış olanlar, her 500 jetona Bonus Kutular kazanmak için son sezonluk görevleri tamamlayabilirler.

Önceki içerikMousesports acoR’u Kadrosuna Kattı
Sonraki içerikWoxic Takımdan Ayrılması Hakkında Konuştu

1 Yorum

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin