Birkaç kaynak, önümüzdeki hafta içerisinde yeni bir League of Legends şampiyonunun ortaya çıkacağını gösteriyor. Yeni şampiyonumuzun ismi ise Samira. Eğer söylentiler doğru çıkarsa, yeni şampiyon League of Legends’ın 151. şampiyonu olacak. Veri madencileri ve Riot Games’ten gelen bilgiler sayesinde hayranlar şampiyonun kimliğini keşfetmeyi başardı.

Tabii ki, bu durumda spekülasyondan başka bir şey değil. Bu hipotezi destekleyen bazı ciddi veriler olsa da, henüz resmi bir açıklama gelmedi.

League of Legends – Samira

League of Legends 10.16 yamasında gizli bilgilere ek olarak çok sayıda “Samira” söylentisi vardı. Ancak, Riot Games’in 10. sezonda yeni bir şampiyon geleceğini resmi olarak duyurmasından sonra oyuncular, bu olayların söylenti olmadığını düşünüyor.

Birkaç hafta önce Yone’nin oyuna eklenmesini sızdırdıktan sonra, League of Legends yayıncısı “Streamie” de Samira’nın yeteneklerinin neler olabileceğini oyunculara açıkladı. Bu sızıntılara göre, Samira savaş teçhizatları giyecek. Riot Games’ten gelen bilgiler de aynı yöne oldu. Stüdyo “öldürmek için giyineceğini” söyledi.

Samira – Streamie

Yetenekleri ise Katarina, Irelia, Urgot ve Nunu & Willump gibi diğer League of Legends şampiyonlarının bir karışımı olacak. Nihai yeteneği, mermilerden hançerlere kadar bir silah kasırgasını tetikliyor gibi görünüyor. Bir “stil ölçer” olacak, bu da bu yetenekle vurulan şampiyon sayısının etkinliğini değiştireceği anlamına geliyor. Canlı yayınında Streamie, “ağzını açık bırakan” bir yapısının olduğunu söyledi

Duruma göre kulladığı yeteneği hançer ve silah arasında değişen bu yeni şampiyon, nispeten Aphelios’a benzer bir beceriye sahip.

Samira Çıkış Tarihi

Sızıntılar, oyuncuların ilk düşündüklerinden daha erken bir çıkış tarihine işaret ediyor. Streamie, yeni League of Legends şampiyonunun yaklaşık iki hafta içinde oyunculara sunulacağını öne sürüyor. Samira’nın çıkış tarihi League of Legends Patch 10.19 sırasında gelebilir.

Yeni bir şampiyonun ortaya çıkışı oyuncular için her zaman heyecan verici olmuştur. Yapım ekibi savaş alanına hakim olmak için gerekenlere sahip olup olmadığını görmek için yeteneklerini ve eşleşmelerini aynı kategorilerdeki şampiyonlara karşı test edecekler.

Tüm bu bilgileri doğrulamak veya yalanlamak için birkaç gün içinde daha fazla bilgi muhtemelen gelecektir. Resmi bir açıklama geldikten hemen sonra, şampiyonla ilgili detayla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Takipte kalın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: LoL: Yeni Şampiyon Yone, Nerf Yemekten Kaçamadı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin