League of Legends’ın yeni efsane şampiyonu duyuruldu. Yeni şampiyon Renata, Sihirdar Vadisi’nde diğer şampiyonlara karşı üstünlük kurmak için bire bir tasarlanmış. Yetenekleri de oldukça güçlü bir konumda.

Kimya Baronesi, Renata Glasc | Şampiyon Önizlemesi - League of Legends

Renata Yetenekleri

Pasif – Nüfuz

  • Renata Glasc’ın normal saldırıları rakipleri işaretler ve ilave hasar verir. Renata’nın takım arkadaşlarının verdiği hasar işareti tüketerek fazladan hasar verir.

Q – Tokalaşma

  • Renata Glasc robot kolundan bir atış yaparak isabet alan ilk rakibi sabitler. Yeteneği yeniden kullanıp rakibi hedef yöne savurarak isabet alan rakiplere hasar verir ve savrulan hedef şampiyonsa onları sersemletir.

W – Kurtarma Paketi

  • Renata Glasc bir takım arkadaşına veya kendisine zamanla artan saldırı hızı ve rakiplere doğru ilerlerken hareket hızı kazandırır. Takım arkadaşı bir rakip şampiyonu alt ederse güçlendirme süresi sıfırlanır. Takım arkadaşı Kurtarma Paketi etkinken katledilirse canı tamamen dolar ama 3 saniye içinde yeniden tükenecek şekilde yanmaya başlar. Takım arkadaşı canı tükenmeden önce bir şampiyonu alt ederek yanma etkisini durdurabilir.

E – Avantaj Programı

  • Renata Glasc üstünden geçtiği takım arkadaşlarına kalkan kazandıran, rakiplere hasar veren ve onları yavaşlatan kimyasal roketler gönderir. Ayrıca roketler etkilerini kullanım halinde Renata’nın etrafına ve azami menzile ulaşıp patladıklarında kendi çevrelerine de uygular.

R – Usulsüz Devralma

  • Renata Glasc rakiplerin delirerek saldırı hızı kazanmalarına ve etraflarındaki tüm hedeflere normal saldırı yapmalarına yol açan kimyasal bulutları gönderir. Delirtme etkisi altındaki rakipler sırayla kendi takım arkadaşlarına, tarafsız birimlere, Renata Glasc’ın takımına ve son olarak Renata Glasc’a saldırmaya öncelik verir.

Renata’nın yeteneklerini Dora Stratera Özsoy’dan izleyebilirsiniz.

RENATA TÜM YETENEKLERİ | İNANILMAZ YENİ ŞAMPİYON

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin