Spider-Man 2

PlayStation Showcase etkinliğinde PlayStation 5‘e özel çıkacak olan Spider-Man 2 duyuruldu. PlayStation 4‘e özel çıkartılan Spider-Man oyunu oldukça ilgi görüp ve iyi şekilde yorumlandıktan sonra Insomniac Games, PlayStation için özel olan Spider-Man 2’nin 2023’te piyasaya sürüleceğini açıkladı. Spider-Man 2’nin tanıtım videosu kısa olsa da Insomniac Games bu tanıtım videosunda Venom‘u göstererek bir sürpriz yaptı.

Ryan Schneider PlayStation Blog‘da yazdığı yazıda şunları ifade etti;

”Konsolun kapasitesini zorlamak oldukça heyecan verici olsa da, Spider-Man 2’de Peter ve Miles için yeni hikayeler yaratmaya hazırız. Önceki Spider-Man oyunlarımızda olduğu gibi, sadece süper kahraman hikayesi işlemek değil. Aynı zamanda maskenin ardındaki insanların derinliklerine dalan; yürek ve mizah dolu, etkileyici bir hikaye sunmak istiyoruz.”

Ryan Schneider‘in PlayStation Blog‘da yayımladığı yazısına ulaşmak isterseniz buraya tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosunda gördüğümüz kadarıyla büyük bir ihtimalle Peter ve Miles‘i canlandıracağımız bir hikaye bizleri bekliyor. Tanıtım videosunda çıkan bir diğer ilgi çeken detay ise Spider-Man’in ana düşmanlarından biri olan Venom oldu. Görünce herkesi şaşırtan ve bu evrenin efsanelerinden biri olan Venom’da Spider-Man 2’de yüksek ihtimalle ana düşmanımız olacak.

Spider-Man 2 ile alakalı tanıtım videosunda, her zaman olduğu gibi havalı animasyonlarla kötü adamları alt ettiğimiz anlar gösterildi. Buna rağmen Venom, Peter ve Miles bile oyun severlerin içinde büyük bir merak ve heyecan uyandırdı.

Spider-Man 2 Venom

Son olarak Spider-Man 2’de Venom’u ünlü oyuncu Tony Todd seslendirirken, Yuri Lowenthal ve Nadji Jether: Peter Parker ve Miles Morales‘i seslendirecek.

Spider-Man 2 için daha fazla haber veya sızıntı ortaya çıktığında biz sizler için tekrardan haberleri derliyor olacağız.

Ve karşınızda Spider-Man 2 Tanıtım Videosu

Marvel's Spider-Man 2 - PlayStation Showcase 2021: Reveal Trailer | PS5

Ayrıca PlayStation Showcase etkinliğinde, piyasaya hiçbir haberi sızdırılmayan Wolverine oyunu da PlayStation 5 için açıkladılar. Oyun severler, Wolverine oyununda da az da olsa Spider-Man‘in bir kaç sahnede rol alacağını tahmin etmekle beraber tabii ki çıkacak iki oyun için de oldukça heyecanlılar.

İlginizi Çekebilir: Worlds 2021 Dünya Şampiyonası Yeri ve Format Açıklandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin