Epic Games Ücretsiz Oyun

Her hafta ücretsiz verdiği oyunlarla birlikte oldukça gündeme gelmeyi başaran Epic Games, bu hafta ücretsiz vereceği iki oyunla yine dikkatleri üstüne çekti. Bir adet strateji bir adet aksiyon türünde oyunu ücretsiz şekilde sunan Epic Games, kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games‘in erişime açtığı iki ücretsiz oyunun ilki mağazada 25TL’ye satılan strateji türündeki Sheltered. Diğeri ise geçen hafta açıklanmayan ve sürpriz olan, mağazada 249TL’ye satılan aksiyon türündeki Nioh: The Complete Edition oldu. Erişime açılan iki oyun da 16 Eylül 2021 saat 18:00‘e kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Kütüphanenize eklediğiniz taktirde oyunlar tamamen sizin olacak.

Epic Games‘in ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

Sheltered, ”nuclear family” kavramına uyan, kıyamet sonrası bir felaket yönetimi oyunu. Nükleer faciada ailenin evi olacak bir yer altı sığınağını güçlendirerek. Toplayabildiğin kadar malzeme toplayıp, evini geliştirip hayatta kalmaya çalıştığın bir strateji oyunu.

Epic Games Sheltered

Nioh: The Complete Edition, Samuraylar çağında geçen. Yalnız bir gezgin olduğunuz. Aradığınızı bulmak için ülkeyi istila eden korkunç savaşçılar ve doğaüstü Yokai ile savaşarak ilerlemenin amaçlandığı bir aksiyon oyunu.

Epic Games Nioh: The Complete Edition

Epic Games‘in haftaya ücretsiz olarak vereceği oyunlar ise, Steam‘de 32TL’ye satılan aksiyon türündeki Speed Brawl ve yine Steam‘de 24TL’ye satılan strateji türündeki Tharsis. Henüz iki oyunun da Epic Games‘te fiyatları belli değil.

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak oyunların mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: FIFA 21 Wonderkid Listesi #4

Önceki içerikDiscord Nitro İçin Yerel Fiyatlandırma Duyuruldu
Sonraki içerikSpider-Man 2 Duyuruldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin