Discord Nitro oldukça uzun bir süredir aboneliklerini Türkiye’de dolar üzerinden satıyordu. Türkiye’de oldukça büyük bir kitleye sahip olan Discord, Türk kullanıcılarından gelen talebi geri çevirmedi ve Discord Nitro aboneliklerini Türk Lirası üzerinden yerel fiyatlandırma ile satışa sundu.

Türkiyede ciddi bir kullanıcıya sahip olan Discord, gerek oyun oynamak için gerek arkadaşlarınızla buluşup sohbet etmek için çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Kullanımı kolay arayüzü ve şık tasarımı sayesinde çıktığından beri herkesin dikkatini üstüne topladı.

Discord Nitro, Discord Server Boost ve Discord Nitro Classic ürünlerine sadece Türkiye ile kalmayıp, Brezilya ve Polonya için de yerel fiyatlandırma geliyor. Ayrıca Discord, halihazırda aboneliği olan kullanıcılara da devam eden aboneliklerinde eski fiyatlandırmadan değil de yerel fiyatlandırmadan baz alınarak ücret kesileceğini açıkladı. Bu yüzden eskiden Discord abonesiyseniz, aboneliğinizi sonlandırıp tekrar abonelik yapmanıza gerek kalmadan yerel fiyatlandırmaya dahil olabileceksiniz.

Yeni Discord Nitro Türkiye Yerel Fiyatları

  • Discord Nitro üyeliği aylık 26.99TL, yıllık ise 269.99TL
  • Nitro Classic üyeliği aylık 13.49TL, yıllık ise 134.99TL
  • Server Boosting aylık 41.99TL, yıllık ise 419.99TL

Yeni gelen tüm fiyatlar ise şu şekilde;

Şuan için yeni fiyatlar ne yazık ki sadece Discord masaüstü uygulamasında gözükecek, bir süreliğinde mobilde gözükmeyecek. Yeni fiyatlar henüz uygulamada gözükmüyor fakat bununda çok yakında güncelleme ile geleceği bildirildi. Peki siz Discord’un Türk Lirası üzerinden fiyatlandırmasını nasıl buldunuz?

İlginizi Çekebilir: VCT Masters Ödül Havuzu Belli Oldu!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin