Wolverine

Önceden hiçbir sızıntısı ve haberi çıkmayan bir çoğumuzun yakından tanıdığı, filmlerinde Hugh Jackman’ın canlandırdığı Wolverine’i, PlayStation Showcase etkinliğinde duyurdular. Marvel’s Wolverine’in yapımcısı Spider-Man 2’nin de yapımcısı olan Insomniac Games olacak.

Geliştiriciliğini Insomniac Games, yayıncılığını ise Sony Interactive Entertainment‘ın üstlendiği, Marvel evrenin en karizma ve efsanelerinden biri olan; Wolverine‘in PlayStation 5‘e özel olması muhtemel.

Hakkında çok kısa bir tanıtım videosu sunulan Wolverine; içeride arbede yaşandığı belli olan, her yerin alt üst olduğu ve arkadan klasik müziğin çaldığı bir barda içki içerken gösteriliyor. Arkasından, yerden yavaşça doğrularak eline bıçağı alan ve Wolverine’e yaklaşan bir kişi gösterildikten sonra Wolverine tehlikeyi hissedip pençelerini açığa çıkarıyor. Tanıtım videosu ise orada son buluyor.

Wolverine hakkında daha fazla detaya sahip olmasak da yüksek ihtimalle oyun henüz geliştirme aşamasında. Gün geçtikçe Wolverine hakkında daha fazla detay duyacağız. Ayrıca henüz oyunun çıkış tarihiyle alakalı da bir detay bizlerle paylaşılmadı.

Marvel's Wolverine

Marvel’s Wolverine tanıtım videosu karşınızda;

Marvel's Wolverine - PlayStation Showcase 2021: Announcement Teaser Trailer | PS5

İlginizi Çekebilir: Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Duyuruldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin