Playstation kullanıcılarının en gözde oyunlarından biri olan God of War: Ragnarok’un 2022 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor. God of War: Ragnarok Covid-19 salgını nedeniyle 2022 yılına ertelenmişti.

God of War serisi Playstation konsolu için en güçlü markalardan bir tanesi. Yıllar boyunca tüm oyunları Sony konsollarına özel olarak çıkartılırken God of War (2018) geçtiğimiz ayda Steam platformu ile PC’ye getirildi. Şu an oyun ön siparişte 329,00 TL.

Henüz oyunun resmi çıkış tarihi duyurulmasa da veri tabanından sızan bilgiye göre oyun 2022 yılının sonlarına doğru oyuncularla buluşacak.

God of War: Ragnarok iddiaya göre 30 Eylül 2022’de çıkacak.

Yukarıdaki tweette de gördüğünüz üzere Playstation Game Size oyunun çıkış tarihi ile ilgili bazı bilgileri oyuncular ile paylaştı.

Bu paylaşımla birlikte oyunun çıkış tarihinin 30 Eylül 2022 olduğu iddia edildi. Bilginin kaynağı ise Playstation’ın Data Base’i olarak gösterildi. Yani bu bilginin resmi Playstation datalarından sızdığı iddia ediliyor.

Büyük oyunların genellikle yılın bitimine doğru çıktıklarını biliriz. Oyunun da 2022 yılına ertelendiği düşünülünce bu iddia doğru gelebilir. Fakat Sony tarafından henüz bir resmi açıklama gelmedi. Ayrıca geçtiğimiz aylarda oyunun 2022’nin Mart ayında çıkacağı da söylentiler arasındaydı.

God of War: Ragnarok’un satış fiyatı belli değil.

2022 yılında resmi olarak çıkış yapacak olan God of War: Ragnarok’un fiyatı henüz belli değil. Yurt dışında çoğu büyük yapımın 60$ fiyatıyla çıktığını düşünürsek yurt dışı fiyatı ile ilgili tahmin yapmakta zorlanmayız. Fakat ülkemizde neredeyse her gün değişen kur fiyatları nedeniyle oyunun ülkemiz için satış fiyatının ne olacağını tahmin etmek ya da bir yorumda bulunmak epey zor.

God of War: Ragnarok Oynanış Videosu

Önceki oyunlarda da gerek oynanış gerekse hikaye bakımından harika işler çıkartan God of War’un, Ragnarok’ta da iyi işler yapması bekleniyor. Ayrıca God of War: Ragnarok hikaye bakımından da İskandinav Mitolojisi temasının son oyunu olacak. Bundan sonraki God of War oyununun teması için yapılan tahminler temanın Mısır Mitolojisi olacağı yönünde. 2018’de çıkan God of War oyunundan önceki üçleme de Yunan Mitolojisini konu alan oyunlardı.

Önceki içerikBenQ Oyun Monitörleri Mobiuz S Serisi 165hz Modelleri ile Hız ve Görüntü Kalitesini Birleştiriyor
Sonraki içerikEpic Games’in 28 Aralık Ücretsiz Oyunu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin