VALORANT yeni haritası Fracture için ilk Viper taktiği bulundu. Evet bu durum biraz hızlı gerçekleşti çünkü harita sadece oyuna ekleneli 2-3 gün oldu. VALORANT oyuncusu Viper ajanı ile birlikte B tarafındaki kapı girişini Zehir Bulutunu kullanarak kapatmayı başarıyor. Hatta Zehir Perdesini de kullanarak B tarafını kontrol altına alıyor. Bu taktik savunan takım için çok işe yarayacak.

Bildiğiniz üzere Fracture, oldukça büyük bir harita ve ilk sızdırıldığı zamanlarda VALORANT oyuncuları haritanın büyüklüğü ile ilgili şikayetlerini dile getirmişlerdi. Her ne kadar haritanın büyüklüğü ile ilgili şikayetler edilse de Fracture, oyunda yerini aldı.

Viper oyuncusu başlangıç noktasından yola çıkıp B tarafına doğru yöneliyor. Ardından sağ tarafta bulunan kutuların oraya gelip, videoda da gördüğünüz gibi Zehir Bulutu’nu atmak için Line-Up’a hazırlanıyor. Zehir Bulutunu attıktan sonra ise Zehir Perdesini atarak B tarafını tamamen kontrol altına almayı başarıyor.

VALORANT’ın bir önceki haritalarında bu kadar hızlı Line-Up’lar bulunmamıştı. Bakalım VALORANT’ın yeni haritası Fracture’da daha hangi taktikler bulunacak.

Önceki içerikMarvel’s Wolverine Duyuruldu
Sonraki içerikGod of War: Ragnarok’tan Oyun İçi Fragman Geldi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin