Kuşkusuz çıktığı günden bu yana 6 yıl geçmiş olmasına rağmen The Witcher 3: Wild Hunt oyunu şu günlerde bile indirime girince satmaya devam ediyor. Witcher evreni hayranlarının hala oynamakta olduğu oyun yeni oyuncuları da kendine çekmeyi başarıyor. Tabii bunun kitap serisi ve dizisiyle de ilgisi olabilir. Zira Witcher evrenini tam olarak kavrayabilmek için neredeyse tüm içeriklerini tüketmek gerekiyor.

The Witcher 3 Wild: Hunt’ı defalarca bitirmiş olan oyuncular için oyunu daha zevkli ve daha çekilebilir kılacak olan modları bu yazımızda sizler için derledik. Hem animasyonları daha kaliteli yapan hem de kapüşon gibi havalı itemler ekleyen modları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu modlar birbirleri ile uyumlu olup herhangi bir senkronizasyon hatası oluşturmayacaklardır. Öyleyse modlarımıza geçelim.

witcher

WITCHER 3 MODLARI NASIL KURULUR?

İlk olarak modların nasıl kurulduğundan bahsetmek gerekir. Öncelikle bütün modlarımız Nexus Mods sitesindedir. Verdiğimiz bağlantılara tıklayarak siteye gidebilirsiniz. Modlarımızı indirirken manuel seçeneğini seçiyoruz ve .rar dosyalarını indiriyoruz.

witcher

Daha sonra Witcher 3 oyunumuzun kurulu olduğu dosyaya giriyoruz ve ‘mods’ klasörüne giriyoruz.

witcher

Rar dosyasındaki klasörü komple ‘mods’ klasörüne atıyoruz ve işlem bitiyor. Tüm modları bu şekilde kuruyoruz.

The Witcher 3 En İyi Modlar

E3 Dodge System: Kaçma, yuvarlanma gibi mekanikleri değiştiren bir mod. Farklı animasyonlar görmek isteyenlerin tercih edeceği hoş bir mod. E3 tanıtımında gösterilen mekanikleri geri getiriyor. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Galloping In Cities: Bu mod şehir içinde atımız Roach ile dört nala koşmamızı sağlıyor. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Ultra Gore 2 – A Dismemberment Mod: Bu mod düşmanlarımızın sonunu getirdiğimiz zaman bitirici animasyon sayısını arttırıyor. Bitiriş animasyonlarını seven oyunculara kesinlikle tavsiye ediyorum. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

AutoLoot Configurable All-in-One: Eğer loot yapmaktan hoşlanmıyorsanız sizin için otomatik loot yapan bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

More Money For Trader: Bazen lootladığımız zımbırtları bir tüccara satmak isteriz ama tüccarda para yeteri kadar para olmayabiliyor. Bu mod her tüccara 5000 crown ekliyor. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Indestructible Items – No More Weapon Degradation: İtemlerin Zarar alma seviyesini ortadan kaldıran bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

The Witcher 3 HD Reworked Project: Bu mod oyundaki grafik kalitesini önemli ölçüde arttırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

witcher

Improved Sign effects: Kullandığımız işaretlere hoş bir efekt ekleyen mod. Tavsiye ederim. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Phoenix Lighting Mod: Oyundaki ışıklandırmaları daha kaliteli hale getiren bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

E3 2014 VGX More Blood Mod: Oyundaki en iyi kan modu diyebilirim. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Karakter Modları

Karakter kıyafetlerini,suratlarını vb. değiştiren modlar.

TW2 Triss: Witcher 2’deki Triss görünüşünü yükler. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Stylish Triss: Triss’in kıyafetlerini değiştiren bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Stylish Yennefer: Yennefer’in kıyafetlerini değiştiren bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Yennefer New Makeup and Hair: Yennefer’e makyaj ve saç stilleri ekleyen bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Ciri Ashen Hair: Ciri’nin saç rengini değiştiren bir mod: Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Ciri Casual Outfit: Ciri’nin dış görünüşünü değiştiren bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Geralt’s Skin – White Wolf From Rivia: Geralt’ın yüzünü değiştiren bir mod. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

witcher

Geralt Cloak: En sevdiğim modlardan biri. Trailerdaki gibi Geralt’a kapüşon ekliyor. Witcher dediğin gizemli olur diyorsanız kesinlikle indirin. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Ekstra Hikaye Modları

Bu modlar sayesinde oyunda DLC gibi olan fan yapımı hikaye modları oynayabilirsiniz. Bazıları gerçekten güzel ve eğlenceli oluyor. Sizler için en keyiflilerini derledik.

Witcher 1 Prologue Remastered: Witcher 1 prologue’nu Witcher 3 grafikleri ve mekanikleri ile oynayabilirsiniz. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

New W3 quest – TE Endangered Vacation: Witcher 3 ün Toussaintına yeni bir görev ekliyor. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

SPOILER UYARISI!!! Ciri’s Sole Memento: Vesemir öldüğü zaman Ciri Vesemir’in madalyonunu alıyor. O madalyonu savaşta kaybeden Ciri’nin Madalyonu tekrar almasını sağlayan bir mod. Ek bir kısa hikaye ekliyor. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Zırh ve Madalyon Modları

Bu modlar zırhların ve madalyonun görünüşünü değiştiriyor.

Killing Monsters Armour: Bu mod sayesinde Geralt’ın oyun başındaki zırhının görünüşünü değiştirebilirisiniz. Buradaki bağlantıdan indirebilirisiniz.

Witcher’s School Pendant: Bu Mod sayesinde Geralt karakterinin Kurt madalyonunu Engerek-Griffin ve Kedi madalyonları ile değiştirebilirsiniz. İsterseniz Kurt madalyonunu da değiştirebilirsiniz. Buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere bir mod rehberi oluşturmaya çalıştık. Benim şahsen zevk aldığım ve kullandığım modları ekledim. Oyununu kuşkusuz daha kaliteli ve eğlenceli hale getireceklerdir.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin