Sony,”Bu yaz gökyüzünde Iron Man olarak uçabilirsiniz ” ifadelerini kullandı.

Hepinizin bildiği üzere COVID-19 nedeniyle hayatımızda her şey bir süre gecikmeye maruz kaldı. Bu gecikmeler bildiğiniz üzere oyun firmalarını da oldukça etkiledi. Hatta oyun geliştirici firmalarından olan Naughty Dog’un The Last of Us 2  ile birlikte Iron Man‘in de biraz gecikmeye maruz kaldığını sizlere aktarmak istiyoruz. Son zamanlarda Sony, Marvel Iron Man olarak ne zaman gezebileceğimizi bize açıkladı.

PlayStation VR  oyunun 3 Temmuz’da geleceğini tweetledi.

Iron Man VR’ın geliştiricileri olan Camoflaj firmasının oyunu Şubat 2020’de piyasa süreceğini ve daha sonra koronavirüs krizi sebebiyle Sony’nin programını sarsması nedeni ile Mayıs’a itildi diye bizlere aktardı. O zamanlar, tedarik zinciri kesintileri nedeniyle süresiz olarak ertelenmiş olan bu sektör, yeni program kapsamında The Last of Us 2 Haziran ayında, Ghost of Tsushima da Temmuz ayında geleceğini bizlere bildirdi.

Sanal Gerçeklik Gözlüklerinizi Takın Uçuşa Geçiyoruz

Iron Man VR, sizi Tony Stark’ın Iron Man kaskını kullandırarak VR kulaklığı ile birlikte sizlere üst düzey bir gerçekçilik sunuyor. PlayStation hareket kontrol cihazlarını kullanarak Iron Man’in ileri düzey itici mekanizmalarını ateşleyerek sahip olduğu cephaneliğiyle ve göklerde istediğiniz gibi süzülüp istediğiniz yerde istediğiniz zamanda aksiyon yaşamanıza olanak sağlıyor. Ayrıca Tony’nin teknolojilerini geliştirerek şık zırhınızı istediğiniz gibi şekillendirmek ve harika kabiliyetlerinizi istediğiniz gibi geliştirmek tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Önceki içerikManEater Sistem Gereksinimleri Açıklandı
Sonraki içerikRiot yaklaşık 9000 Valorant hilecisini banladı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin