Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4’e özel olarak çıkış yapacak Ghost of Tsushima oyununun 17 Temmuz 2020 tarihinde Türkçe altyazılı olarak piyasaya çıkacağını açıkladı.

Türkçe altyazı desteğiyle geliyor

Sucker Punch tarafından geliştirilen yapım gelecek ayın sonunda PlayStation 4’e özel olarak çıkış yapacak. Türkçe altyazı ve menü seçeneğiyle çıkış yapacak olması oyunun albenisini artırmış durumda.

Ghost of Tsushima, Jin Sakai isimli samuray savaşçısının destansı hikayesini konu alıyor. 13. yüzyılda Moğol İmparatorluğu’nun Doğu’yu fethetmek için, Japonya’ya saldırmasını ele alıyor. Acımasız general Khotun Khan’ın liderliğindeki Moğol ordusu önüne gelen her şeyi yok ederken, Japonya ile arasında kalan tek engel Tsushima Adası’dır. Bu noktada ana karakterimiz Jin Sakai, Moğol ordusuna karşı direnen son klan üyelerinden biri.

Açık dünyada geçen aksiyon macera oyunu, geniş kırsal bölgeler ve tepelerce uzanan tarlalardan, tapınaklara, eski ormanlara, dağlara ve köylere kadar, adadaki yaşamın çeşitliliğini sergileyen müthiş bir görsel zenginlik sunacak.

Yalnız Standart sürümü ile çıkış yapmayacak

Ghost of Tsushima standart sürümün yanında iki farklı fiziksel sürüm ile çıkış yapacağı açıklandı. Ghost of Tsushima’nın çıkış tarihi ile birlikte, Jin’in yolculuğu sırasında karşılaştığı bazı karakterleri gösteren tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ghost of Tsushima Türkçe Altyazı Seçeneğiyle 26 Haziran’da Çıkıyor!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin