Infinty Wards tarafından, Cal of Duty:Modern Warfare ve Call of Duty:Warzone için Sezon yarısında neler getirilecek? Detaylar burada.

Infinty Wards,  içinde bulunduğumuz 3. sezon oyuncular için bir dolu içerik getirdi. Gelecek sezon için yaklaşık 25 gün kadar bir süre bulunmakta. Fakat gelecek sezona bu kadar süre bulunurken neredeyse içinde bulunduğumuz sezonun yarısındayız.

Modern Warfare Sezon 3, Alex ile beraber gelen yeni modlar ve haritalar ile birlikte playlistler çok fazla ses getirmişti. 8 Nisan’da meta bunun ile beraber başlamıştı. Bunların yanı sıra sezonun içerisinde yeni oyun içi görevler ve xp görevleri verildi. Playlistlere Quads ve Trios’lar getirildi. Sezonun yarısı bitmiş durumda peki geri kalan dönemde neler getirelecek ?

Yeni Haritalar

Oyunculara, Sezon 3 içerik listesinin bir  parçası olarak, iki tane daha ek Multiplayer haritası verildi. Call of Duty:Modern Warfare getirilecek haritalardan birisi eski MW3 haritası Hardhat, yeniden düzenlenerek sezonun geri kalanında getirilecek.

Call of Duty:Warzone yapımcı direktörlerinden Joe Cecot’un konuşmalarında göre bu güncellemeler 12 Mayıs Salı günü gelecek gibi gözüküyor. Bunun ile beraber ‘Aisle9’ haritası Gunfight modu ile birlikte aynı tarihte getirilebilir.

Yeni Operatör

Call Of Duty:Warzone‘nin gelecek olan operatörlerinden Iskra hala ortalıkta yok? Sezon içerisinde gösterilmesi için geçici olarak markette bulunmuştu fakat şuanda malesef satın alınamaz  bir durumda. Bu yüzden oyuncuların 12 Mayıs ile beraber gelecek güncelleme ile yeni operatöre kavuşması mümkün  olacak gibi gözüküyor.

Call of Duty:Warzone Düzeltilen Hatalar

Hem Call of Duty:Warzone hem de Call of Duty:Modern Warfare için iki taraflı düzeltmeler getirilecek. Bunlar içerisinde çok fazla problem bulunmakta. Geliştiricinin güncelleme listesine göre, düzeltilecek sorunlar aşağıdadır.

Multiplayer

  • Error ’13-71′ hatası düzeltilecek.
  • Sezon 3 amblemleri ve bazı isim hataları düzeltilecek.
  • Karakterlerin gözlerinde ki çözünürlük problemleri düzeltilecek ve gözler daha doğal gözükecek.
  • Rectified Operatör’lerinde saat animasyonu hatası düzeltilecek.

Warzone

  • Haritanın bazı yerlerinde ateş ederken silah ile hareket ederken yada ateş ederken ortaya çıkan beyaz aydınlatma düzeltilecek.
  • Oyuncular gulag’dan yada parayla yeniden dirildiklerinde, takımlarının çektiği loadout’u çekememe problemi düzeltilecek.
  • Hayatta olunmasına rağmen, yere düşmüş(bayıltılmış) gibi gözükmesine sebep olan bir hata düzeltilecek.

Bunlar ile birlikte oyuncuların güncelleme ile beraber bol bol xp kasabilmeleri ve silahlarını geliştirebilmeleri için Duble Xp bonusları  getirilecek. Gelecek günler içerisinde Multiplayer tarafına ait bir kaç playlist ile karşılaşabilir ve yeni modların keyfini çıkarıp deneyimleyebiliriz gibi gözüküyor.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin