Oyunun en gözde Taaruz Tüfeklerinden olan Grau 5.56 ile ilgili en iyi loadout çeşitlerini sizler için hazırladık. İşte Call Of Duty:Warzone Grau Loadout Rehberi.

Oyunun 2. sezonunda oyuna eklenmesine rağmen, oyuncular tarafından büyük ilgi odağı olan Grau 5.56, Battle Royale için çok büyük bir potansiyele sahip Taaruz tüfeği. M4a1’in tahtını tehtid ediyor diyebiliriz. Fakat bu oyun severlerin arzusuna ve tercihine kalmış bir durum. Bizler ise size en iyi ekipman dizilimini hazırladık. Aşağıda Grau 5.56 için en iyi loadout dizilimlerini bulabiliriz.

Grau Loadout Rehberi

Grau ile Akimbo .357 Loadout

GRAU 5.56: Monolithic Suppressor, Tempus 26.4″ Archangel, Tac Laser, Commando Foregrip, 50 Round Mags

.357: .357 Long, Tac Laser, Lightweight Trigger, Snake Shot, Akimbo

PERKS: E.O.D./Double Time, Ghost, Amped

EQUIPMENT: C4, Heartbeat Sensor

Bu loadout dizilimi tamamiyle bütün özellikleri en üst düzeye çıkarmak üzerinedir. Sprayinizin Accuracy(doğruluk), range(menzil) ve kontrolünü arttırmak için dizilmiştir. Bu dizilim ile uzak measfe ve orta dereceli çatışmalarda hasar çıkarma imkanınız yüksek olacaktır. Yakın savaşlarda endişelenmenize kesinlikle gerek yok. Nerf gelsede cebinizde .357 Akimbo bulunuyor.

Kullandığınız perk dizilimlerinde ise Amped silahlarınızı fight esnasında değiştirebilmeniz adına çok yararlıdır. Akimbo tabanca kullandığımız için oyunda Ghost perkimiz loadout çektiğimizde  çalışır vaziyette olacak. İlk perkinizi tercih olarak değiştirebilirsiniz. Fakat biz E.O.D uygun gördük.

Grau ile mp7 Overkill İkilisi

GRAU 5.56: Monolithic Suppressor, FFS 20.8″ Nexus, Ranger Foregrip, 60 Round Mags, Cronen Sniper Elite

MP7: Monolithic Suppressor, FSS Recon, No Stock, Commando Foregrip, 60 Round Mags

PERKS: E.O.D./Double Time, Overkill, Amped

EQUIPMENT: C4, Heartbeat Sensor

Ghost perk’ini önemsemiyor ve genellikle tabiri caizse patır kütür adam öldürmeye oynuyor iseniz bu loadout dizilimi tamamen size göre. Bu loadout’ta temel fark dual tabanca kullanmak  yerine yakın çatışma içerisinde mp7 ile fark yaratabilmeniz. Grauda gidilen ufak değişiklikler sonucu hala uzak mesafelere spray atabilmeniz. Uzak menzilde grau ile iş bitirirken yakın mesafede mp7 ile yargı dağıtabilirsiniz.

Grau ve AX-50 Overkill ikilisi.

GRAU 5.56: FFS 20.8″ Nexus, No Stock, Commando Foregrip, 60 Round Mags, XRK Void II

AX-50: Monolithic Suppressor, Singuard Arms Pro, Thermal Sniper Scope, Singuard Arms Marksman, 9 Round Mags

PERKS: Cold Blooded, Overkill, Amped

EQUIPMENT: C4, Heartbeat Sensor

Grau bu loadout dizilimimizde kullandığımız keskin nişancı tüfeğini tamamlayan yakın mesafe silahı görevini görmekte. Ax-50 uzak mesefalerde Call Of Duty:Warzone için resmen iş bitirici özelliğe sahip bir keskin nişancı tüfeğidir. Fakat diğer menzillerde gereksiz bir işleve sahip olduğu için Grau devreye giriyor. Bu perk diziliminde ise Duble Time veya E.O.D yerine Cold Blooded tercih ettik. Çünkü termal dürbünlerde gözükmemiz, keskin nişancı ile alacağımız killeri tehtid etmekte. Bizi görmelerini istemeyiz değil mi?

Grau Solo Ghost (Favori)

GRAU 5.56: Monolithic Suppressor, Tempus 26.4 Archengel, No Stock, Cronen Shark II, 50 Round Mags

M19: XRK L Super, 5mW Laser, Lightweight Trigger, 32 Round Mags, Granulated Grip Tape

PERKS: Cold Blooded, Ghost, Amped

EQUIPMENT: C4, Heartbeat Sensor

Şahsen Grau ile bu dizilimi kullanmaktayım. Sebebi ise her menzilde işimi görmekte. En baştaki dizilimimiz gibi burayada bir akimbo ikilisi eklemeniz yararınıza olabilir. Akimbo Renetti bu dizilim için bulunmaz hint kumaşı niteliğindedir. Bu dizilimin favorim olmasının sebebi olabildiğince seri bir şekilde flick shot atabilmem ve ıron sight (görüş) özelliğinin seri açılabiliyor olması.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Call Of Duty:Warzone Grau Loadout Rehber’inin sonuna geldik. Önerilerinizi yorum olarak bildirebilir veyatta istediğiniz bir silahın loadout dizilimleri varsa bize bildirebilirsiniz. Call of Duty:Warzone’da bol vuruşlar ve Easy Win’ler. GGWP.

 

 

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin