Son alanlar yaklaştığı zaman ”Call of Duty:Warzone’da DAM’a  nasıl çıkılır?” bu yazımızda sizlere bunları anlatacağız.

Son alanlar içerisindesiniz ve oyun sizi tilt edercesine DAM barajında oyunu bitiriyor. Bu durumları malesef ki kendimiz iradelerimiz ile belirleyemiyoruz. Oyunda bulunan RNG (rastgele numara atama) sistemine bağlı bir durum olduğu için, her maçta farklı alanlar hatta mazen ard arda aynı alanlarada denk gelebiliriz. Bu yazımızda bu barajı nasıl aşabileceğinizi sizlere aktaracağız.

 

Gelelim ki,  Call of Duty:Warzone karakterleri BattleRoyale türü oyunlarda ki en kötü tırmanma mekaniğine sahip  karakterlerdir. Öyle ki ufacık kayalıklardan bile atlayamıyoruz. Buna dayanarak koskoca barajı nasıl aşalım değil mi ? Fakat karakterleri doğru  bir mekanik üzerine oynatırsak, barajı hızlı ve kolay bir şekilde aşabiliyoruz. Yabancı kaynaklardan bulduğumuz ve denemelerimiz ile doğruladığımız bu taktikleri videolarla beraber sizlere sunuyoruz.

Warzone Dam Barajı Nasıl Tırmanılır?

Barajın tamamını tırmanın iki yolu bulunmakta, fakat bu iki yolda birbirlerinden çok zıt noktalarda. Öncelikle barajın sağ tarafında bulunan merdivenleri yukarıda bulunan platforma kadar kullanmanız gerekmekte. Bundan sonrasını videolu izlemeniz daha yararlı ve anlamanız için faydalı olur. YouTuber Alphatube bunu videosun gayet güzel  bir şekilde açıklamış.

How To Get Up The Dam in Call of Duty: Warzone

İkinci tekniğimiz ize barajın sol tarafında yani diğer ucunda bulunmakta.  Alan eğer o tarafa kapanıyor ise bu çok yararlı bir tekniktir. Bu kez barajın altında ki binaların çatısına  ulaşmanız gerekmekte. Bu çatılarında  bulunan kırmızı boruları kullanmamız gerekiyor. Yapmanız gereken başka bir şey yok düz koşmanız yeterli. Daha net görebilmeniz için tekrar bir YouTuber tarafından hazırlanan videoyu sizlere sunuyoruz.

TWO *NEW* ways to get up DAM in Warzone

Zirveye ulaştığınızda yapmanız gereken biraz kayalıklardan yukarıya tırmanmaktır. Alanlar değişken olduğu için bazen maskeniz yoksa hasar yemeniz muhtemel  olabilir,fakat bütün bir alanı baştan aşağı dolanmaktan daha kısa süreceğine garanti veriyoruz. Dağ keçisi misali ortalıkta geziyoruz oyunun bize sunduğu mekanikler sayesinde. Fakat gelelim ki bu taktikleri paylaşan kişiler sadece bizler değiliz. Bu taktikleri ve teknikleri öğrenenler sizler gibi deneyeceği için sırtınız pek güvende olmayacak.

Gamerbase ailesi olarak iyi tırmanışlar dileriz. 🙂

Önceki içerikYeni Nesil Konsol Oyunu Chorus Duyuruldu
Sonraki içerikCall Of Duty:Warzone Grau Loadout Rehberi
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin