Merhaba,  bu yazımda sizlere Call of Duty: Warzone oyununda kullandığımız silahlarda nasıl Altın desen alınır, desen görevleri nelerdir ve görevleri açmak için neler yapmamız gerekiyor  onlardan bahsedeceğim.

Oyun içerisinde bir silahta yapmamız gereken toplamda 10 tane desen görevi, artı olarak 1 tane nadir ve özel desenler  bulunmakta. Bunlar Altın, Platinyum ve Elmas desenlerdir. Yazının geri kalanında bu desenlerin görevlerini bulabilirsiniz.

Desen Görevleri

Görevlerde bulunan sayılar silahtan silaha değişmektedir. Görev isimlerine göre ne yapmamız gerekenler aynıdır. Keskin Nişancı silahlarında bir kaç farklılık bulunmakta bunları yanlarına ekleyeceğim. Her görevin açılabilmesi için seviyeleri bulunmaktadır. Her silahta seviyeler değiştiği için eklemeye gerek duymadım. Silahınızı seviye atlattıkça kilitli desen görevleri açılacaktır.

  • Spray Paint: En kolay görevlerden ama bir o kadarda zahmetli olan bu görevde M4A1 silahımız için 800 adam öldürmemiz gerekiyor.
  • Woodland: Rakiplerimizi sadece kafa atışı ile öldürme görevi. M4A1 için 125 kişi yeterli.
  • Digital: Eğilmiş bir şekilde adam öldürme görevi. M4A1 için 160 kişi yeterli.
  • Dragon: Silahta scope açmadan, görüş almadan sadece sıkarak adam öldürme görevi. M4A1 için 75 kişi yeterli. (Keskin nişancı silahları için tek atışta adam öldürme görevi olarak değişiyor.)
  • Splinter: Uzak mesafeden (tahmini minimum 75-100 metre) adam öldürme görevi. M4A1 için 100 kişi yeterli.
  • Topo: Silahınızı bir duvara yada vb. bir yere dayıyarak öldürme görevi. M4A1 için 100 kişi yeterli.
  • Tiger: Silahınızda bütün eklentiler takılı halde adam öldürme görevi. m4a1 için 180 kişi yeterli.
  • Stripes: Mermi değiştirdikten kısa bir süre sonra adam öldürme görevi. (Hızlı olmanız gerekiyor belli bir süresi yok.) m4a1 için 50 kişi yeterli.
  • Reptile: Silahlarınızda hiç bir eklenti takılı olmadan adam öldürme görevi. m4a1 için 110 kişi yeterli.
  • Skull: Son görevimiz diyebiliriz. Ölmeden 3 düşman öldürme görevi, paraşütle atladıktan sonra ölmeden 3 adam vurmanız yeterli olacak. m4a1 için 35 tekrar yeterli.

Teker teker 10 görevimizi sonlandırdıktan sonra Altın desenimiz otomatik olarak açılacaktır. Fakat geriye Platinyum ve Elmas desenlerimiz kalmakta bunları açmamız için ne gerekiyor?

Özel Desen Açma

Altın desenini açtıktan sonra diğer Platinyum ve Elmas desenlerini açmak isterseniz bayağı bir zahmetli iş olacak ama bütün silahlarınızın Altın desenlerini açmanız gerekmekte. Gamerbase ailesi olarak sabırlı görevler ve bol vuruşlar dileriz.

Oyunda ki PERK sistemi hakkında bilgi sahibi olmak ve hangi PERK’leri kullanacağınızı bilmiyor iseniz linkteki bağlantıdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Call Of Duty: Warzone Perk Rehberi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin