Call of Duty: Warzone ikinci yılını tamamladı. Bu sırada birçok turnuva ve yarışmalarla dolu dolu bir 2021 yılı geçirdi. Dolayısıyla, artık oyun dünyasında kendini bir üst düzeye yükseltti. LAN turnuvalarının ilk tadına vardığımız 2021 yılının en iyi 5 Warzone oyuncusunu sizler için derledik.

Warzone sahnesinde oyuncuların yeteneklerini belirlemek için kolay bir yol bulunmuyor. Zamanla yükselen rekabet seviyesinin yanı sıra oyuncuların performansları da doğru orantıda değişti. Dolayısıyla elimizde kalan sadece iki temel değerlendirme yolu kaldı. Birincisi kazanılan ödüller ikincisi ise oyuncuların mekanik becerileri ile ilgili.

300.000 dolarlık kazanç eşiğini geçen ve yaptığı işlerle göz dolduran oyuncular arasında oldukça fazla aday vardı. Yine de, Warzone’un dolu dolu geçen bu ikinci yılında bu profesyonellerin listede ilk 5 sıraya yerleşmesi inkar edilemez.

5- Almond

Kelimenin tam anlamıyla bir yetenek abidesi olan Almond, muhteşem bir 2021 yılını geride bıraktı. Geçtiğimiz 79 turnuvada toplam 241.507 dolar kazanç sağlayan Almond, Yılın En Yüksek İkinci Kazancı ödülünü aldı. Sayısız etkinlikte ve ilk LAN turnuvasında yeteneklerini ortaya koyan Almond ve Tommey ikilisi kendilerini zaten kanıtlamışlardı.

4- Newbz

Almond’un kazancı Newbz’den yüksek olsa da, Newbz yetenekleri ile ön plana çıkıyor. Takım arkadaşı HusKerrs ile kısa sürede uyum sağlayan oyuncu, World Series of Warzone Duos şampiyonasında önemli işlere imzalarını attılar. Ayrıca, kazanılan 197.735 dolar ile en çok kazanan dördüncü oyuncu oldu.

3- DiazBiffle

DiazBiffle, 2021 yılında en çok kazanan dokuzuncu olsa da onları bu listeye sokan önemli bir faktör var. Kimileri için bu kazançları ile bu listede olmayı hak etmeseler de bu düşünce yanlış. En çok kazananlar sıralamasındaki diğer oyuncuların katıldığı turnuva sayısı 70’in üzerindeyken Biffle sadece 31 tanesinde yer almıştı. Katıldıkları turnuvalarda kazandıkları bolca birincilik ve LAN’da aldıkları ikincilik ile ne kadar iyi olduklarını da kanıtlamışlardı.

2- Aydan

Warzone’da tüm zamanların en çok kazanan eski oyuncusu Aydan’dan bu ünvanı almak hiçte kolay olmadı. 2021’de kendini en çok kazanan üçüncü oyuncu olarak bulsa da, aldığı ödüller paha biçilemez. ZLaners Banger, World Series of Warzone Duos ve Dallas Empire Challenge gibi prestijli etkinliklerin kazananı oldu. WSOW Solo şampiyonluğuna bir kurşun uzaktayken bu başarıya erişemedi. Bu onu birinci sıraya fırlatabilirdi.

1- Tommey

Oyun dünyasında Tommey hakkında CoD’un en iyi IGL’si olduğunu savunan çok büyük bir topluluk var. Bu adam tetiği çektiği kadar iyi iletişim kurabiliyor ve kimilerine göre ”Tek kaşında çoğu CoD oyuncusunun hayal edebileceğinden daha fazla soğukkanlılık var.”

CoD tarihinin Almond ile birlikte yeni en çok kazanan oyuncusu oldu. Yeni Caldera haritasında mağlubiyeti bulunmayan Tommey aynı zamanda LAN’ını kazandı. Hala bir WSOW kazanıp kariyerine bir taç daha koyması gerekiyor. Yine de, eski CoD profesyoneli çıtasını oldukça yukarı çekti ve bu listede en üst sırada olmayı hakediyor.

Önceki içerikEpic Games’in 27 Aralık Ücretsiz Oyunu
Sonraki içerikTürkiye Espor Futbol Ligi 8.Hafta Maçları Tamamlandı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin