Call of Duty: Warzone’da bir kaç oyun sever Twitter üzerinde paylaştıkları bilgiler ile, Warzone Verdansk’ta büyük değişiklikler gerçekleşeceğini aktardı. Yeni oyun modları ve alan takibi hakkında yenilikler bizi bekliyor gibi gözüküyor.

Warzone, Mart 2020‘de piyasaya sürüldüğünde battle royale metasında devrim yapmış olsa da, o zamandan beri oyunculara hızı değiştirmek ve oyunu geliştirmek için çok az geri bildirim verildi. Yeni Sözleşmeler yapmanın, bazı silahları değiştirmenin ve özel ikililer / dörtlü modlar eklemenin yanı sıra, oyunun kendisi üç ay önce nasılsa şuanda aynı.

Fakat Twitter kullanıcısı Geeky Pastimes’in varyasyonları gerçekleşirse, bu durumun tamamı değişebilir gibi gözüküyor. Bu sızıntı oyuncu profili üzerinden Verdansk’ta bir çok şeyin değişeceğini ve yeni eşyaların geleceğini belirten bir dizi Twit attı.

Yeni Warzone oyun modu

Geeky Pastimes’in anlattıklarının yanı sıra Infinity Ward’ın kollarını daha fazla geliştirmeler için sıvadığı görülebiliyor. Kullanıcın paylaştığı değişiklikler aşağıda.

  • Oyuna yeni bir sırtlan ve beyaz bir köpek eklenecek.
  • Bir spot dürbünü ve yatta yeni bir dürbün eklenecek.
  • Recon Drone kullanılırken hackleme özelliğine sahip olacak.
  • HUD karıştırma efekti ve event1 adı verilen bir şeye bağlı beş müzik parçası var – herkese açık bir etkinlik olabilir, hiçbir fikrim yok
  • Bir şekilde Warzone ile bağlantılı bir ‘Prop Hunt’  oyunu var. Umarım bu oyun ile ilgili birşeydir yanlış anlamadıysam…
  • Yeni CRYO silah sesi efekti geliyor. (bence iğrenç)
  • Stadyumun içi ve tren hakkında bir şeyler var. Bunların çok oyunculu haritalar mı (Multiplayer) yoksa Warzone konumları mı yoksa fragman sahnesi için bir şey mi olduğu hakkında hiçbir fikrim yok …
  • Satın alma istasyonlarında Alan ile yapabileceğiniz bir şey var. Belki bir Alan gözetleme, ama aslında oyun alanını ‘satın alınabilecek’ gibi görünüyordu, belki de oyun alanının size gelmesini sağlayabilir misiniz? Haritayı karıştırmanın güzel bir yolu olabilir.

Sızdırıcının maddeler içerisinde bahsettiği ‘Prop Hunt’ modu, ilk olarak Black OPS 3’te tanıtılan popüler bir oyun moduydu. Serinin Multiplayer’e ya da Warzone’a ekleneceği mechul olan bu oyun modunun Verdansk’ta bazı yerlere eklenip eklenmeyeceği net değil.

 

 

 

 

Önceki içerikGamerbase ile Oyun Gündemi #1
Sonraki içerikVALORANT Rekabet Modu ve Kademeler Açıklandı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin