REKLAMmonsters reloaded advertisement

PUBG PCS3 Avrupa Büyük Finalleri’nin son hafta sonu bu Cumartesi başlıyor. Takımlar 200.000 Dolar ödülden pay almak için son kez çarpışacak!

Büyük Finaller’e Giden Yol

PCS3 Avrupa Grup Aşaması 13 Ekim’de başladı ve bölgedeki 24 kadro, altı günlük yüksek tempolu PUBG espor aksiyonu için karşı karşıya geldi. Toplamda 36 maçın izlendiği haftanın sonunda ilk 16 ekip Büyük Finaller’e katılmaya hak kazandı. Oyun severler, gruba liderlik eden Natus Vincere, Northern Lights, Digital Athletics ve FaZe Clan’ın etkileyici gösterilerinin tadını çıkardı.
Aksiyon Pazar gecesi sona erecek ve Türk kadrosu Digital Athletics şu anda toplam 141 puanla liderlik tablosunun zirvesinde yer alıyor. Onları 131 puanla Tornado Energy ve Northern Lights’la beraber 125 puana sahip Team Liquid yakından takip ediyor.

Final Hafta Sonuna Taşınan Hikayeler

Sürpriz ekip Digital Athletics, liderlik tablosunun zirvesinde
Digital Athletics PCS3 Avrupa Grup Aşaması’nda etkileyici bir performans sergiledikten sonra üçüncü sırada bitirdi. Büyük Finaller’de de iyi formunu korudu ve birinci sırada yer alıyor. Kadro şu anda PCS serisindeki açık bir eleme takımından en yüksek sırayı alma yolunda ilerliyor. Bununla birlikte, bu kadar iyi performans gösterip oynamaya devam ederlerse, o zaman bir MEA takımı için ilk PCS unvanını alma şansını elde edebilir.
Doğu Avrupa hakimiyeti sürüyor
Tornado Energy ve Northern Lights şu anda ikinci ve üçüncü sırada yer alıyor ve Doğu Avrupa bölgesinin ne kadar güçlü olduğunu vurguluyor. Northern Lights aynı zamanda PCS Europe Charity Showdown’daki zaferinin ardından iki PCS Europe şampiyonluğu kazanan ilk takım olmayı hedeflerken, bölge için turnuvanın heyecan verici bir şekilde sona ermesini vaat ediyor.
FaZe Clan liderlik tablosunda yükselmeyi hedefliyor
Hiç şaşırtıcı olmayan bir şekilde PUBG’nin ağır toplarından FaZe Clan’ın yüksek standartları bulunuyor ve kendilerini şu anda onuncu sırada bulduklarına şaşırabilirler. PCS2 Avrupa Şampiyonları, bu unvanı eve götürme şansına sahip olmak için yoğun bir hafta sonuna ihtiyaç duyacaklar ve kendilerini liderlik tablosunun tepesine taşımak için büyük ölçüde deneyimli kadrolarına güvenecekler – ve eğer biri bunu yapabilecekse o da FaZe Clan’dır!
Team Liquid’in dönüşü
Team Liquid taraftarlarına neden Avrupa’nın en iyi takımlarından biri olduğunu göstermek için zorlu bir PCS3 Avrupa Grup Elemesi’nden geçti. İki hafta sonu açılışında zaten iki galibiyeti olan takım, eğer Cumartesi günü iyi başlangıç yaparsa kendilerini tekrardan söz sahibi yapacak ve gözlerini ilk sıraya dikecek.
Önceki içerikTeamfight Tactics Yollar Yayıncı Turnuvası Geliyor!
Sonraki içerikAmong Us: En Popüler 5 Özel Oyun Modu
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin