Call of Duty sızıntıları arasında isim yapmış olan YouTuber TheGamingRevolution, Black Ops Cold War Zombi modu hakkında önemli bir sızıntı paylaştı.

Black Ops Cold War Zombi

TheGamingRevolution, 21 Eylül YouTube videosunda, ilk kez 2008’de World at War’da öne çıkan zombi modu hakkında betimlemelerde bulundu. Nacht der Untoten haritası İkinci Dünya Savaşı yerine Soğuk Savaş’ta geçsede Black Ops Cold War için geri dönecek gibi gözüküyor. Bunun ile birlikte haritanın yeni bölümleri oyuncular için açık hale getirileceğini belirtti.

Black Ops Cold War’da Nacht der Untoten’ın iki çeşidi olacak. Biri yeniden yapılmış, biraz daha büyük bir versiyon olacak, diğeri ise tamamen hayatta kalmaya odaklanmış temel bir yeniden yapım olacak gibi görünüyor.

Üçüncü bir harita

Firebase Z adlı üçüncü bir harita da ortaya çıktı.Bu, görünüşe göre Vietnam ormanında yer alacak ve ekstra bir harita olacak, ancak lansman sırasında mevcut olmayacak. Bu mevcut bilgilere göre, bu harita oyun 13 Kasım’da yapımı sonlandırıldığında duyurulacak.

The Gaming Revolution, sızıntı hakkında hazırladığı videosu;

Black Ops Cold War Zombies Leaked Gameplay Details! Maps, Perks, Bosses, Wonder Weapon, & Buildables

Önceki içerikVALORANT – 1.08 Yama Notları
Sonraki içerikValorant Nvidia Reflex Nasıl Açılır
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin