Valorant’da yeni sezona geçilmesi ile birlikte oyuna getirilen Icebox haritası bir çok hata ve bug (oyun içi açık) bulunduruyordu. Valorant Icebox bugları hakkında gelen bildirimler için teşekkür etti!

”Icebox haritasında bulunan problemleri çözerken bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Bulunan ciddi problemlerin büyük bir kısmını çözdük. Fakat bu hatalar bir sonraki yama ile birlikte oyuna eklenecek. (Haritada bulunan ses hatası.) Düzeltilmesi gereken bir kaç hata daha var.”

13 Ekim tarihinde güncelleme ile birlikte oyuna getirilen Icebox haritası, oyuncular tarafından çok fazla şiddete maruz kaldı diyebiliriz. Çeşitli glitch(bug) ve sistemsel hatalar oyuncuları çok mağdur etti. Bunlardan en sinir bozucu olan hatalardan birisi Omen bugu diyebiliriz.

Omen Bug

Haritada savunma tarafına daha yakın olmasıyla birlikte, basma takımına Omen ile birlikte çok büyük bir avantaj sağlayan bu hata ile bir çok düşmanı öldürme şansına sahipsiniz. Bu oyun açığını Omen’in özel gücü Ultimiz ile kullanıyoruz. Bu özel yetenek ile birlikte haritada bulunan bir binanın içine ışınlanıp etrafımızda ki olan biteni görebiliyor ve düşman öldürebiliyoruz.

Işınlanmanız gereken yer;

Valorant Icebox Glitch (Under Map As Omen) [PATCHED]

 

 

 

Önceki içerikShroud: “CS:GO Ölüyor”
Sonraki içerikValorant Mobil Tüm Dedikodular!
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin