REKLAMmonsters reloaded advertisement

Eski CS:GO profesyonel oyuncu, şimdilerde dünyanın en popüler oyun yayıncılarından birisi olan Michael ‘shroud’ Grzesiek’e göre CS:GO özellikle Kuzey Amerika bölgesinde ölmek üzere.

Shroud’a göre CS:GO’nun ölmesinin sebebi tamamen başka oyunların çıkışından dolayı değil fakat 100Thieves gibi organizasyonların CS:GO takımlarını kapatmasından kaynaklanıyor. Bu tür takımların rekabetten çekilmesi diğer takımların kendilerini geliştirme olanaklarını da kısıtlıyor ve sonuç olarak başarısı azalıyor.

Bir kaç tane Kuzey Amerika takımı var sadece. EG var Liquid var başka da takım kalmadı. Geri kalan tüm takımlar artık Avrupa’da”

“CS:GO Kuzey Amerika’da öldü. Bence bu CS:GO topluluğu için büyük bir kayıp. Kuzey Amerika zamanında oyuna ve profesyonel sahneye büyük katkıları oldu ve bu katkılardan mahrum kalmak çok kötü.”

Bu sözleri söyleyen Shroud ardından oyuncuların aldıkları paralardan bahsetti. Söylediklerine göre hala aylık 40bin dolardan fazla maaş alan Kuzey Amerikalı oyuncular mevcut ve bu yatırımın ne kadar mantıklı olup olmadığını sorguladı.

Öte yandan Shroud’a göre Kuzey Amerikalı oyuncuların en büyük problemlerinden birisi ise doğru kafa yapılarına sahip olmamaları. Konuşmanın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Shroud Talks About NA CS:GO Competitive Dying, The Problem With Rainbow Six Siege & NA vs EU

Önceki içerikAscent’te Sova’nın Dronu Savunma Kısmında İş Yapabilir
Sonraki içerikValorant Icebox Omen Bugu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin