Deep Silver, Chorus’un İlk Oynanışını Yayınladı

Bugün Inside Xbox konferansının bir parçası olarak, Deep Silver ve Fishlabs’ın yeni oyunu olan Chorus’u ilk kez inceledik. Tek oyunculu uzay muharebe aksiyon oyunu olarak inşa edilen proje, yetenekli bir pilot olan kahraman Nara‘yı ve canlı yıldız savaşçısı bir uzay mekiği (Forsaken) geçmişte yaşanmışlıkları için intikam yollarına düşüyor. Oynanış olarak Starfox gibi diğer üçüncü şahıs (Third-person) uzay nişancı oyunlarını andırıyor bizlere.

Oyunda uzayın karanlık boşluklarında, kristal mağaralarından tutun hayal edilemeyecek kadar efektler mevcut ve hatta varoluşun farklı zamanlarında aksiyona devam ediyoruz. Oyun bu anlamda gerçekten çok iyi.

Chorus Stadia’dan da oynanabilecek

Chorus, 2021’de Xbox One ve Xbox Series X‘e geliyor ve oyuncuların oyunu sadece bir kez satın alması durumunda hangi Xbox konsolunu tercih ederseniz edin oynamanızı sağlayan Akıllı Teslimat özelliğine sahip olacak.

Bu yeni nesil uzay macerası oyunu daha gelişmiş grafiklere, ışın izleme teknolojisine ve 4K 60 fps desteğine sahip olacak. Ayrıca 2021 yılında Stadia’dan da oynanabiliyor olacak. Kısacası Chorus eski nesil konsollardaki uzay oyunlarının yenilemiş görüntü kalitesi ve zengin detaylara sahip bir dünya içine bizi kapatacağı kesin.

İşte Chorus Tanıtım Fragmanı

CHORUS Announce Trailer [Official]

 

Önceki içerikDreamHack Spring Showdown Finali Kapsamında İlk Gün Maçları Tamamlandı
Sonraki içerikCall Of Duty:Warzone’da DAM’a Nasıl Çıkılır?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin