Yeni nesil oyun konsolu olan ve 2021 yılında piyasaya sürülecek olan PlayStation 5’de GTA V oynanabilecek.

Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen, PlayStation 5 geçtiğimiz günlerde canlı yayınlanan bir lansman ile duyurulmuştu. Bunun ile beraber PlayStation 5’te oynanacak oyunların bazıları oyun severler ile paylaşıldı. Bu oyunlardan birtanesi  GTA V oldu.

PlayStation 5 için GTA V duyuruldu

PlayStation resmi YouTube hesabından yayınladığı video ile yeni nesil oyun konsolu için GTA V hakkında müjde verdi.

Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online - Announcement Trailer | PS5

PlayStation: 130 milyondan fazla kopya satıldı, rekor kıran ve büyük beğeni toplayan açık dünya deneyimi ile Grand Theft Auto V, 2021’in ikinci yarısında çeşitli teknik iyileştirmeler, görsel güncellemeler ve performans iyileştirmeleriyle PlayStation 5’e geliyor.

İki içeriği birden yeni nesil oyun konsolunda oynanabilir hale getiren firma, bunun ile sınırlı kalmayıp Playstation Plus üyelerine GTA Online 2021’de PlayStation 5 çıkana kadar her ay 1.000.000 Dolar oyun parası  verecek. Paralar oyun içerisinde bulunan Maze Bank hesaplarına 72 saat içerisinde aktarılacak.

Bunun ile sınırlı kalmayan firma 2021’de çıkan yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5’e sahip olan her oyuncuya ilk 3 ay boyunca GTA Online’nın yeni bir bağımsız sürümünü ücretsiz olarak aktaracak. Konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için, Rockstar Games ziyaret edebilirsiniz.

PlayStation 5 İçin Duyurulan Oyunlara Buradan Ulaşabilirsiniz;

Playstation 5 Lansmanında Açıklanan Oyunlar

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin