Yaklaşık 3 gün önce Microsoft Store (XBOX)’ta sızdırılan ve yanıt beklenilen yeni bir Star Wars oyunu olacak olan Star Wars: Squadrons’un doğrulandığı ortaya çıktı.

15 NİSAN (BUGÜN) RESMİ FRAGMAN YAYINLANACAK

Xbox Microsoft Store sitesinde yanlışlıkla ön sipariş butonu gözükmüştü, ve sizi satın alınabilecek bir sayfaya yönlendiriyordu. İnsanların kafalarının karıştığı günün sonunda EA Games bir anda açıklama yaptı ve fragman tarihini duyurdu. Kısacası, yeni Star Wars oyunu Star Wars: Squadrons, bugün ilk resmi fragmanını Türkiye saati ile 18:00 taraflarında yayınlayacak. Youtube üstünden geri sayım oluşturulan oyunda resmi fragmanının yanında “Pilotlar Aranıyor” ifadesi ile şu an geri sayımını sürdürüyor. Sevenlerinin bu resmi fragmanı iple çektiğini biliyoruz, ve heyecanla bekliyoruz!

Star Wars: Squadrons – Official Reveal Trailer

Oyun Hakkında

EA, oyun hakkında pek bir detay vermese de başrol de bir pilot olarak görev alacağımız oyunun, uzaydaki çatışmalarla geçeceği iddia ediliyor. Resmi fragmanında da gördüğümüz gibi iki farklı tarafın pilotlarını da görmekteyiz. Oyunun tek oyunculu tarafı olacak mı olmayacak mı belli olamasa da çok oyunculu bir evrende olacağımız kesin gözüyle bakılıyor. En son çıkan Star Wars: Battlefront’ta bunun gibi konuya sahipti. Ancak çoğunlukla havada geçecek olan bu oyun daha çok Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike’ı andırıyor ya da andıracak diyebiliriz. Bunun yanı sıra çoğunluk olarak sevenlerinin daha hikaye odaklı bir oyun istediği yönünde de bir sürü twit paylaşılmış ve bu yönde bir istekleri de olmuştu. Peki bu oyun bizlere neler verecek? Hep birlikte bekleyeceğiz.

EA PLAY

Normalde EA Play ile açıklanacak olacak oyunda daha erken bir tarihte fragman duyurması da bizi şaşırtmadı değil. Ayrıca 18 Haziran’da EA’in özel olarak sunacağı ve bir çok oyun fragmanının barınacağı sanal sunumu da unutmamak lazım. Büyük ihtimalle sızdırılmasaydı oyunu EA Play’de görecektik.

Peki sizce EA, bu oyunda sevenlerin kalbini fethedebilecek mi? En son oyunlarında pek çok eleştiriye maruz kalan şirketin bu oyunu merakla bekleniyor. Bu akşam saat 18:00’da görüşmek üzere.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ölüm Bir Kaçış Değildir: Dead By Daylight İncelemesi

Önceki içerikÖlüm Bir Kaçış Değildir: Dead By Daylight İncelemesi
Sonraki içerikGTA V PlayStation 5’de Oynanabilecek

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin