GIGABYTE bugün yeni AORUS K1 Mekanik Klavyesini duyurdu. AORUS K1 oyuncuların favorisi Cherry MX Kırmızı Anahtarları ile geliyor. Bu yüksek kaliteli tuş anahtarları hızlı ve doğru bir şekilde oyuncunun hareketlerini bilgisayara göndererek her türlü mücadeleyi kazanmalarına yardım ediyor. AORUS K1 basit ve sade görünümünün ardında kendine has karakteristik detaylara sahip. RGB Fusion 2.0 teknolojisi sayesinde AORUS K1 diğer AORUS cihazlarıyla birlikte senkronize çalışabiliyor ve bir çok renk özelleştirmesine fırsat tanıyor. Anti-ghosting, tüm tuşlara fonksiyon atayabilme, multi medya ve arka plan ışık kontrolü gibi özelliklerinin hepsi oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak adına dizayn edildi.

AORUS K1, CHERRY MX mekanik kırmızı tuş anahtarı ile donatıldı. Bu anahtarın tepkime hassasiyeti 45 cN ve 2mm, bu sayede isabetli ve hızlı bir şekilde tüm parmak hareketlerinizi yakalayabiliyor. Yüksek kalite alman teknolojisi ve 100 milyon basımın üstünde ömrü olması CHERRY MX marka tuş anahtarlarını oyuncuların bir numaralı tercihi haline getiriyor. AOURUS K1, 16.7 milyon aydınlatma renklerine ve çeşitli aydınlatma modlarına sahip RGB Füzyon 2.0 ile donatıldı. Aynı zamanda diğer AORUS cihazları ile senkronize çalışabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Gigabyte Z490 Anakart Modelleri Sızdırıldı! Tam 16 Model!

AORUS K1 anti-ghosting özelliğine sahip, bu sayede oyuncular kıyasıya rekabet sırasında istedikleri kadar tuşa aynı anda basabilecekler. Multi medya ve arka ışık kontrolleri sayesinde oyuncular istedikleri tuşları kullanarak programı açma derdine girmeden multi medya ve ışık fonksiyonlarını kullanabilirler. Tümleşik hafızası sayesinde bir çok makro kombinasyonu kullanılabilir.

GIGABYTE, AORUS K1 dizaynında sadece en gerekli özellikleri kullanarak sade ve güçlü bir klavye ortaya çıkardı. Espor oyuncularının kullanması gereken bir silah olmasının yanı sıra aynı zamanda çeşitli oyunları oynayan oyuncular için de en iyi seçimlerden birisi.

AORUS’ un yeni klavyesi özellikle Espor oyuncularına hitap ediyor, ancak Cherry MX anahtarlar sahip olması fiyat açısından bizi biraz korkuttu. Ülkemizde dolar kurunun tavan yaptığını göz önüne aldığımızda bizi en çok düşündüren fiyat kısmı. Umarız Gigabyte firması fiyat konusunda Türk oyuncuları üzmez.

Resmi Ürün Sayfası: https://www.gigabyte.com/Keyboard/AORUS-K1

İlginizi Çekebilir: Minecraft Eğitim Challenge Başvuruları Açıldı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin