Eski profesyonel oyuncu ve yayıncı olan Shroud, PUBG hakkında olumlu ve olumsuz yönleri konuştu.

PUBG bir zamanlar Fortnite, Apex Legends ve Warzone’un beğenisine girmeden önce en popüler Battle Royale unvanına sahipti ve Shroud, orada bulunan en büyük PUBG yayıncılarından ve oyuncularından biriydi. Bahsedilen oyunlar ortaya çıktığından beri düşüş yaşayan PUBG şuanda ne olacağı belirsiz bir şekilde devam etmekte.

İzleyicinin sorusuna yanıt verdi.

Bir izleyici PUBG’nin “tekrar popüler hale gelip gelmeyeceğini” veya “ölmek üzere olup olmadığını” sorduktan sonra Shroud dürüst bir değerlendirme yaptı ve oyunun zirveye geri dönebileceğine inandığı tek yolu açıkladı.

Shroud:İzleyenler bana katılacak mı ya da destekleyecek mi çok düşük bir ihtimal ama bunu bir süredir söylüyorum: PUBG için en iyi yöntem, yeni bir oyun çıkartmak ya da PUBG 2 yi çıkartmak olabilir. PUBG’nin devam etme olasılığı kesinlikle ilginç bir durum gibi gözüküyor. Ama ne olacağını bilemeyiz.

Shroud, olumsuz düşünüyor.

Shroud’un düşüncelerine ve fikirlerine göre şuanda PUBG için olumlu bir yol görünmediğini tek olumlu tarafın ve yükselişe geçebilmesinin sebebinin yeni bir oyun çıkartmak olduğunu söylüyor. Sizce Shroud’un  son zamanlarda oyunları eleştirmesinin ve fikirlerini aktarmasından sonra PUBG çöküşe geçiyor mu ?

PUBG’nin Battle Royale modu olarak çok fazla rakibi bulunmakta. PUBG Corp. yeni bir oyun çıkaracağının haberini vermişti fakat aradan uzun bir süre geçmesine rağmen bunun ile ilgili destekçi bir bildiri yada bir paylaşım taraflarından gelmedi. Yani yeni bir oyun yapıp yapmayacakları belli olmamasıyla birlikte kafalarında soru işaretleri bırakmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Fakat firmanın ne yapacakları yada yapmayacakları hakkında bir bilgimiz bulunmamakta. Gelecek planları içerisinde biz oyun severleri şaşırtacak bir haber PUBG Corp. tarafından gelebilir. Merakla bu konunun açıklığa  kavuşmasını Gamerbase ailesi olarak bekliyoruz.

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin