Geçtiğimiz günlerde The Game Awards‘tan yeni oyun ve duyuru haberi yağdı. Ghost of Tsushima ‘nın yeni oynanış videosunun yayınlandığı anlar TGA’da büyük heyecan yarattı.

Tanıtım filminde çekici bir grafiğe sahip olmakla beraber bir o kadar da dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Grafiklerin yanı sıra atmosfer de muhteşem gözüküyordu. Oyun Sucker Punch Productions tarafından geliştiriliyor ve Sony tarafından dağıtılacak. Sucker Punch Productions’ın iletişim yöneticisi Andrew Goldfarb, PlayStation Blog üzerinden oyun hakkında birkaç açıklamada bulundu.

Ghost of Tsushima, Stüdyonun bugüne kadar yaptığı en büyük oyun:

Kendine has bir oyun sunabilmek için dişini tırnağa takan ekip, bunu başarabilmek için her fırsatı değerlendiriyor. Goldfarb’ın yazısında belirttiği üzere Ghost of Tsushima, Sucker Punch Productions stüdyoları için oldukça büyük bir oyun. Hem de bayağı büyük.

Sucker Punch Productions iletişim yöneticisi, Sony’nin gelecek aylarda oyun hakkında daha fazla detay paylaşacağını da belirtti. Bu detaylar özellikle samuray kahramanımız Jin hakkında olacak. Jin’in karşılaştığı tehlikeleri, yapacağı dostlukları ve insanlarını korumak için yapacağı fedakarlıkları öğreneceğiz.

Şu anda PlayStation 4 için geliştirilme aşamasında ve 2020 yılının yaz aylarında çıkacak. Oyunun The Game Awards’ta gösterilen fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Ghost of Tsushima - Official Trailer | The Game Awards

İlginizi Çekebilir: PlayStation 4 Satışları 106 Milyonu Aştı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin