Bizimle bağlantı kur

Donanım

Cooler Master SK621 Kablosuz Mekanik Klavye Modelini Duyurdu

Cooler Master SK621, tüm temel özelliklere sahip 65 tuşlu kompakt tasarımlı bir mekanik klavye. SK621, anahtar olarak Cherry MX’in yeni düşük profil kırmızı anahtarlarını kullanıyor. Kablosuz hibrit tasarım, kullanıcıların tercihe bağlı olarak kablolu veya kablosuz kullanım arasında seçim yapmasını sağlıyor. Klavye aydınlatma ile birlikte 14 saat pil ömrü sunarken, arka aydınlatma kapalı iken 4 aya kadar pil ömrü sunabiliyor.

Cooler Master Portal yazılımı ile makro ve aydınlatma profilleri kolayca ayarlanabilir. USB Type-C bağlantısı ile bilgisayara bağlanabilir. Cooler Master’ın tüm klavye modellerinde bulunan On-the-Fly kontrolü sayesinde yazılıma ihtiyaç duymadan aydınlatma ve makro ayarlarını klavye üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Windows kilidi açma/kapama tuşu ile kolay bir şekilde oyun moduna geçebilirsiniz.

Çevre Birimleri Genel Müdürü Bryant Nguyen SK621 açıklamasında “SK621’i tasarım ve işlevselliği düşünerek tasarladık. Özellikle hareket halindekiler için, gündüz çalışanlar ve gece oyuncuları için” diyor.

Cooler Master SK621 Resmi İnternet Sitesi

İlginizi Çekebilir: Gigabyte GTX 1650 Gaming OC 4G ile tanışın!

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Cooler Master i71C RGB İncelemesi - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Donanım