Cooler Master HAF 500 VE MasterBox TD 300 Mesh modellerini piyasaya sundu. Ünlü HAF serisi, HAF 500 ile birlikte tekrardan bizleri karşılıyor. Cooler Master, kullanıcılara çok çeşitli estetik ve performans seçenekleri sunmak için MasterBox TD300 modelini de piyasaya sürdü.

HAF Serisi Tekrardan Bizlerle

Efsanevi HAF serisi, bu yılın başlarında daha fazla modelin gelmesi beklenen HAF 500 ile güçlü bür geri dönüş yaparak Cooler Master severleri heyecanlandırdı. HAF serisi için kimlik ve işlev açısından kritik olan klasik çift 200 mm ARGB ve büyük ağ girişlerini taşıyan HAF 500, performans, yapı deneyimi ve görsel tasarım açısından daha büyük bir değere sahiptir.

HAF 500, özel GPU soğutması için çeşitli GPU uzunluklarına ayarlanabilen ve farklı sistem düzeylerini barındıracak şekilde ayarlanabilen 120 mm Sickleflow fan ile yükseltilmiş olarak kullanıcıların huzuruna yerini alır.

Ön panelinde yerleşik USB 3.2 Gen 2 Tip C desteği, daha yüksek veri iletim verimliliği ve çok yönlülük sağlar. Gövde geniş bir boşluğa sahiptir ve 7 adet 120 mm fanı veya çift 360 mm radyatörü barındırabilen HAF 500, yüksek ısı üreten sistemleri bile rahatlıkla soğutabiliyor.

Üst panel tamamen çıkarılabilir; radyatörler ve fanlar, kullanıcı dostu bir yapı deneyimi için harici olarak kurulabilir ve kasaya yeniden takılabilir.

Yeni MasterBox, ARGB Deneyimin Katlayın

MasterBox TD300 Mesh

Cooler Master’ın en çok satan TD serisi artık mATX sistemler için de mevcut olacak. TD300 Mesh, video oyunu severlerin sanatsal yönünü ortaya çıkarmak için yeniden tasarlanmış olup, ikonik geometrik elmas kesmli ön panel tasarımı ile şıklığını hiç kaybetmiyor.

Radyatör ve fan kurulumları sırasında kolay erişim için üst panelini kolayca çıkarabilirsiniz. Geniş ağ hava girişleri, hızlı ve verimli soğutma için hava akışı üretirken, yanında gelen Sickleflow fanlar, görüntülenen açıya göre dans ediyormuş gibi gözünüze hitap edebilir.

Bu kasaları hemen hemen tüm teknoloji mağazalarında bulabilir, satın alabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin