Cooler Master yeni 49gr ağırlığındaki MM720 oyuncu faresini duyurdu.Sadece 49gr ağırlığında olan MM720, ergonomik yapısı ile üst seviye performans sunuyor.

Cooler Master’ın daha önce popüler olan Xornet ve Spawn farelerinin ikonik şeklini alan MM720, MM711 modelinde kullanılan hafifletilmiş bal peteği tasarımını kullanıyor. Bunlara ek olarak hafif ultraweave kablo ve PFTE yapısına sahip ayaklar sayesinde sürtünmeyi azaltıyor.

Neler Güncellendi?

MM720, üst seviye performans, üstün kayma performansı için PFTE ayaklar ve 16000DPI optik oyun sensörü olan Pixart PMW3389 ile donatıldı. MM720, daha fazla koruma sağlamak adına toza ve suya dayanıklı malzeme ile kaplanmış ve IP58 ile sertifikalanmıştır.

Bunlara ek üretilen ilk 30.000 adet MM720 kutu içeriği, kaydırmaz kauçuk bantları da içerecek. Bu kaydırmaz bantlar kavrama performansını arttırarak, farenin elinizden kaymasını engelleyecek. Kaydırmaz bantlar ileri bir tarihte ayrı olarak satışa sunulacak.

Özellikle pençe tutuşunu seven oyuncular için bir favori olan Xornet ve Spawn farelerinin tasarımına, yükseltilmiş donanım, hafif yapı ve ultraweave kablo ile yeni bir soluk getiren MM720 oyuncuların yeni favorisi olmaya geliyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin