Bilgisayar sektörünün lider markalarından ve özellikle soğutma ürünleriyle ön plana çıkan Cooler Master yeni çıkardığı MasterAir MA612 Stealth ve MA612 Stealth ARGB soğutucularını tanıttı.

MA612 Stealth baştan aşağı jet siyah renk tasarımı ile şık görünümün yanı sıra, olağan üstü soğutma performansı ile performans arayanların yeni favorisi olmaya geliyor. Asimetrik ısı borusu tasarımı, ısıyı eşit ve hızla iletmesi için 6 ısı borusu ve nikel kaplamalı taban ile donatılmıştır. Push-Pull tasarımı ile yerleştirilen iki adet Sickle Flow fanlar sessiz ve yüksek performans sunuyor.

Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Özellikleri

  • Çift Sickle Flow 120 Fan – Yeniden tasarlanmış kavisli kanatların push-pull kurulumu, hava akışını ve basıncını optimize ederken ideal soğutma performansını sağlar.
  • Nikel Tabanlı 6 Bakır Isı Borusu – 6 Isı borusu ve nikel kaplamalı taban, maksimum yüzey teması ile mükemmel ısı iletimi sağlar.
  • Asimetrik Isı Borusu Tasarımı – Asimetrik ısı borusu yerleşimi, çeşitli anakart ve RAM modelleri için yeterli alanı sağlayarak uyumluluk oluşturur.
  • Görünmez Siyah Donanım – Tamamen siyah tasarım koyu renkli birinci sınıf kaplama ve görünüm sunar.
  • Adreslenebilir RGB Aydınlatma – ARGB model ile birlikte gelen çift Sickle Flow ARGB fan ile sisteminize ışık katın. (ARGB aydınlatma sadece MA612 Stealth ARGB modelinde bulunur)

MasterAir MA612 Stealth resmi olarak tanıtılmasına rağmen henüz satışa sunulmadı. Ancak çok yakın zamanda hem dünyada hem de ülkemizde satışa çıkması bekleniyor. Eğer iyi bir soğutucu arıyorsanız biraz daha beklemenizi ve bu yeni canavarı almanızı tavsiye ediyoruz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin