REKLAMmonsters reloaded advertisement

Bir yıldan daha uzun bir süreyi kapsayan anlaşma ile HyperX, Riot Games VCT Global ortağı oldu. HyperX bu anlaşma ile birlikte Riot Games’in Oyuncu Klavyeleri, Fare ve Mousepad ihtiyaçlarının resmi tedarikçisi oldu.

Kingston Technology Duyurdu

Kingston Technology Company, Inc ‘in oyun bölümü HyperX, Riot Games’in VALORANT Şampiyonlar Turu ’nun kurucu ortağı olacağını duyurdu. Sponsorluk anlaşması boyunca, HyperX oyuncu klavyeleri, fareleri ve mousepad’leri kullanılacak.

Riot Games Global Espor Ortaklıkları ve İş Geliştirme Başkanı Naz Aletaha yaptığı konuşmasında; “En yeni ortağımızı VCT ’ye davet etmekten heyecan duyuyoruz. HyperX, VALORANT Champions Tour’un resmi Klavye, Fare ve Mousepad Ortağı olarak aramıza katılıyor. Onları ağırlamaktan ve Reykjavik ve ötesinde gerçekleşecek etkinliklerimizde bizleri destekleyen harika ürünlerini kullanacak olmaktan dolayı mutluyuz.” dedi.

HyperX Basın Bülteni.

Önceki içerikPUBG Mobile’a Yeni Spor Arabalar Geliyor
Sonraki içerikCooler Master MasterAir MA612 Stealth Soğutucu Tanıtıldı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin