Riot Games’ten beklenmedik bir sürpriz! Yeni çıkan League of Legends dizisi Arcane ile Rihanna arasında hiç beklenmedik bir ortaklık duyuruldu.

Riot Games ve diğer büyük markalar arasında da merakla beklenen dizi Arcane için işbirliği yapmıştı. Bunun üzerine Riot Games, Fenty Beauty’nin Arcane için resmi güzellik sponsoru olacağını duyurdu. Riot Games’in tanımına göre Fenty Beauty, “güzelliği tüm biçimleriyle kutlayan, çok yönlü ve çeşitli güzellikleri vurgulamayı amaçlayan içeriklerdeki güzellik görünümlerini öne çıkaracak.”

Arcane prömiyeri, 6-7 Kasım arasında Los Angeles’ta gerçekleşecek. Katılımcılar, Riot kampüsünde de VIP deneyimlerine sahip olabilecek ve çeşitli hediyeler kazanacak.

Bu ortaklık akıllardaki şaşkınlığın yanı sıra biraz şüphe uyandırsa da kim bilir? Belki de, Louis Vuitton’da olduğu gibi Fenty’den esinlenilen bir kaplamanın Rift’e geldiğini görebiliriz.

Arcane’in ilk gösterimi, Riot Games Resmi Twitch hesabından ve Arcane resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca, Twitch üzerinden bu prömiyere katılacak olan izleyicileri ücretsiz hediyeler ve harika ganimetler bekliyor!

Önceki içerikFIFA 22 Squad Battles Ödülleri
Sonraki içerikPGL Major Stockholm 2021’de Büyük Final Eşleşmesi Belli Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin