Arcane, 6 Kasım 2021 tarihinde Netflix üzerinde yayınlandı. Bir Riot Games yapımı olan bu dizi, izleyiciler tarafından bir çok olumlu yorum aldı. Dizi, Netflix üzerinde yüzde doksan sekiz oranında olumlu oy almıştı ve beklenenin üzerinde bir ilgi görmüştü. Bunca olumlu senaryodan sonra dizinin yeni sezonu gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Beklenen haber de kısa süre önce geldi! Arcane’in 2. sezonu Netflix ve Riot Games Tarafından onaylandı.

Kabul etmek gerekirse, kimse Arcane dizisinin Netflix’te bu kadar tutulacağını tahmin etmiyordu. Düşünülenin aksine, bir diziden isteyebileceğiniz her şey vardı. Sevimli karakterlerden tut muhteşem dövüş sahnelerine kadar her türlü içeriğe sahipti. Ayrıca, diziyi izlemek için League of Legends oyununa hakim olmakta gerekmiyordu. Bu yüzden Netflix ve Riot Games’in 2. sezon onayı vermesi pek sürpriz bir karar olmadı.

Arcane, 2. sezon duyurusunu da Resmi Twitter hesabında şu şekilde paylaştı:

Riot Games, bu dizi için de 1 ay süren RiotX Arcane etkinliğini düzenledi.Riot Games, temalı görünümler ve etkinlikler de yalnızca League of Legends için değil, TFT ve VALORANT’ta da tanıttı.

Birinci sezonun üçüncü perdesinün düşüşüyle beraber izleyicilerin gözü ikinci sezona çevrilmişti. İkinci sezon için net bir tarih bulunmasa da, en kısa zamanda izleyicilerle buluşmasını temenni ediyoruz.

Önceki içerikMinecraft’ta Işınlanma Nasıl Yapılır ?
Sonraki içerikWarner Bros’un Yeni Oyunu MultiVersus’da Yer Alacağı Onaylanan Karakterler

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin