AMD, Ryzen’in beşinci yıl dönümünü son yıllarda elde ettiği gelişimi, inovasyonlarını ve liderliğini anlatan bir video röportajıyla kutluyor.

AMD, sektör lideri performans iyileştirmelerinden paketleme yetkinliği ve verimlilikteki gelişmelere kadar sektör için yeni standartlar belirledi.
AMD ayrıca gelecek yıllarda yenilik yapmaya devam etmeyi dört gözle bekliyor.
Yayınlanan bu özel videoda ayrıca şu konulara değiniliyor: 

  • AMD, performans, verimlilik, bağlantı, süreç ve paketlemede liderliği sürdürmeye devam etmek için ”Zen” mimarisine kendini adamış durumda.
  • Oyunlarda ortalama %15 performans artışı sunan 3D V-cache, 2022 yılının ilk yarısında AM4 platformunda Ryzen tabanlı ürünlere geliyor.
  • AM5, yeni nesil bağlantı -DDR5, PCle® Gen 5, en yeni Giriş/Çıkış standartları ve mevcut AM4 soğutucularla uyumluluk için 2022 yılı hedefleniyor.
  • AMD, telekonferans için gürültü engelleme ve makine öğrenimi algoritmaları gibi sabit işlevli hızlandırıcılar üzerinde çalışıyor.
  • AMD, dizüstü bilgisayarlarda güç verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için yeni güç durumları ve çoklu güç yöntemi profillerü üzerinde çalışılıyor. Daha fazlasını AMD CMO’su John Taylor ve Teknik Pazarlama Direktörü Robert Hallock ile yapılan röportajda, buraya tıklayarak görebilirsiniz.

AMD bu ay, çığır açan “Zen” mimarisinin beşinci yıl dönümünü kutlarken tüketici ve ticari pazarlarda son beş yılda elde ettiği gelişimi, inovasyonu ve liderliği gözden geçiriyor.
AMD “Zen”in son beş yılına daha yakından bakmak için AMD Pazarlama Müdürü John Taylor ve AMD Teknik Pazarlama Direktörü Robert Hallock’ın şirketin performansı, verimliliği, paketleme yetkinliği, tasarım felsefesi ve daha fazlası üzerine konuştuğu bir video röportaj hazırladı.
AMD Ryzen’in 5 Yılı’nı anlatan bu videoyu 12 Ekim Salı (bugün) saat 17:00’den itibaren buradan izleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin