Netmarble ‘ın popüler mobil oyunu MARVEL Future Fight için bugünün güncellemesi, yakın zamandaki Avengers: Enter the Phoenix Marvel Çizgi Romanları etkinliğinden ilham alan içeriğin eklenmesiyle Phoenix Gücü’nü oyunculara yeniden sunuyor. Oyuncular, karakter çeşitlerini daha da güçlendirmeyi mümkün kılan yeni Artefakt sisteminin tanıtımıyla bu içeriğe hazırlanabilir.

Artefaktlar, hangi karaktere kuşanıldığına bağlı olarak belirli özelliklerini geliştiren karakterler için yeni ekipmanlardır. Her oyun içi karakter, kuşanıldığında özel bir pasif yetenek kazandıran özel bir Artefakta sahiptir. Bir karakter, karaktere özgü olmayan bir artefakt kuşanırsa, yine de eşyanın verdiği özellik bonuslarına erişebilir.

Artefaktlar, daha güçlü özellik bonusları için bu eşyaları geliştirmek için kullanılabilen Semavi Öz’e parçalanabilir. Oyuncular, Zaman Akışı Hayatta Kalma modu aracılığıyla Artefaktlar kazanabilir.

MARVEL Future Fight’a gelen diğer güncellemeler şunları içerir:
Kaptan Amerika, Hyperion ve Wolverine için üç yeni “Phoenix’e Giriş” kostümü artık toplanabilir. “Zaman Akışı Hayatta Kalma” (Seviye 4-6) için yeni “Tehdit Seviyesi” zorluk seviyeleri eklendi. Hyperion artık Kategori-3’e yükseltilebilir ve yeni bir nihai beceri eklendi.

MARVEL Future Fight altıncı yılını dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncuyla kutladı. Oyun şu anda dünya çapında App Store ve Google Play ‘de mevcut durumda. İndirip oynayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için marvel.com adresini ziyaret edin.

Tanıtım Videosu :

Oct. Enter the Phoenix Update

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin