HP Inc.’in oyun çevre birimleri ekibi, oyun ve e-sporda marka lideri HyperX, TikTok fenomeni Bella Poarch ile anlaşma imzalayarak Bella Poarch’un HyperX marka elçileri ailesine dahil olduğunu duyurdu. 81 milyondan fazla takipçisi olan ünlü TikTok yıldızı Poarch ‘un HyperX ailesine girişi, HyperX ’in bu sonbaharda piyasaya çıkan mikrofonunun video kampanyasında rol almasıyla gerçekleşti. Resmi Oyun Çevre Birimleri İş Ortağı olarak HyperX, Poarch ‘un kullanımı için oyun kulaklıkları, klavyeler, mouselar, mousepadler ve mikrofonları kendisine sağlayacak.

TikTok yıldızı ve HyperX elçisi Bella Poarch, “Tarzımı, yaşam ve müzik tutkumu HyperX ailesine getirme fırsatını seviyorum.” diyerek, “İnsanların yaptıkları her şeyde mutlu ve sağlıklı olmaları için sevgimi getiriyor, HyperX hayranları, ailesi ve topluluğuyla paylaşmayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

HyperX ‘in tüm oyuncuları ve onların bireysel yolculuklarını destekleme hedefiyle uyumlu olan Poarch, oyun sevgisi, müzik, yayın geliştirme ve gerçekleştirme tutkusu hakkında benzersiz hikayeler anlatmak için HyperX ile birlikte çalışacak.

HyperX ’in ünlü ve sporcu pazarlama müdürü Dustin Illingworth, “TikTok ‘ta viral bir fenomen ve oyun dünyasında büyüyen bir simge Bella Poarch, HyperX ailesine hoş geldiniz.” diyerek, “Poarch ‘ın oyun sevgisi, yayıncılık ve hikaye anlatım tutkusu, HyperX ‘in her oyuncuyu ve onları oldukları kişi yapan hikayeleri kucaklama hedefiyle paraleldir.” sözlerine eklemiştir.

HyperX ailesinin bir parçası olan Poarch, yalnızca HyperX kulaklık ve mikrofonlarını kullanacak ve aynı zamanda HyperX Heroes desteğini alacak. Ayrıca bir oyun çevre birimi markasının müzik ve oyun tutkusunu tek bir noktada bir araya getirmek için ilk kez birinci sınıf bir sosyal medya ve kayıt sanatçısıyla ortaklık yaparak, yaklaşan Quadcast S kampanyasında da rol alacak.

HyperX mikrofon kampanya videosunda Poarch ’a katılacak diğer yıldızlar arasında yayıncı HungryBox, espor yıldızları FaZe Temperrr, Faxuty ve basketbolcu Semi Ojeleya da yer alıyor.

HyperX marka elçisi olan Poarch, HyperX kadrosunda futbolcu JuJu Smith-Schuster, basketbolcular Gordon Hayward ve Ariel Powers, tenisçi Daniil Medvedev, buz hokeyi oyuncusu Filip Forsberg, uluslararası futbolcu Dele Alli, profesyonel yarış arabası sürücüsü Sage Karam, kaykaycı Minna Stess ve 25’ten fazla küresel ikon ve influencer da dahil olmak üzere uluslararası alanda tanınan bir yetenek kadrosuna katılıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin