HyperX, Gamescom 2019 kapsamında klavyeden kablosuz şarj cihazına kadar bir çok ürün duyurdu. Haberimizin kadrajında ki ürün ise HyperX Cloud Alpha S.

HyperX oyuncu kulaklığı serisinin bu yeni üyesi üç seviyeye sahip bas ayarı sürgüsü ve özel HyperX sanal 7.1 çevresel ses özelliği ile karşımıza çıkıyor.

Cloud Alpha S modelinde, çift odacık teknolojisinden yararlanılmış. Kulaklık, sahip olduğu çift odacık sayesinde bas sesleri orta ve yüksek frekanslı seslerden ayırabiliyor. Böylece oyunlarda, müziklerde ve filmlerde dinamik sesler oluşturuyor. HyperX Cloud Alpha’nın tüm tasarım ve ses özelliklerini taşıyan Cloud Alpha S, bunlara ek olarak 7.1 çevresel ses ve birleştirme özellikleriyle geliyor.

Yeni model, yüksek kaliteli köpükten üretilen kulak yastıklarına, nefes alabilir suni deriye ve dayanıklı alüminyum çerçeveye sahip. Ayrıca, gürültü engelleme özelliğine sahip ayrılabilir mikrofon, örgülü kablo, kumaş yedek kulak yastıkları ve taşıma çantasıyla geliyor.

2,4 GHz kablosuz frekansını kullanıyor. Kulaklık ayrıca LED efektlerini ve sesi ayarlamayı, mikrofonu ve gücü kapatıp açmayı sağlayan kontrollere sahip. Üç kutuplu analog ses bağlantısını destekleyen Cloud Flight S, Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazlarıyla da uyumlu olarak geliyor.

Ek olarak Cloud Flight S kablosuz oyuncu kulaklığı, 30 saate varan pil ömrü sunmakta.

Fiyat konusunda henüz HyperX Cloud Flight S için belirlenmiş bir fiyat yok ancak bir önceki nesil 1000TL civarında olduğu göz önünde bulundurulduğunda ortalama 1000tl fiyat etiketi ile satışa sunulacağı söylenebilir.

Önceki içerikThorin, w0xic’i Eleştirdi; w0xic: Senin Sempatine İhtiyacım Yok
Sonraki içerikStarLadder Berlin Major 2019: 3. Gün Karşılaşmaları Başlıyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin