En son ASUS teknolojileri ve yeni AMD GPU’su ile orta seviyeye inanılmaz grafik performansı sunacak olan ASUS Dual RX 6600 ekran kartı duyuruldu. ASUS, orta seviyeye inanılmaz 1080p oyun deneyimini getiren Dual Radeon™ RX 6600 ekran kartını tanıttı.

Önemli Noktalar

  • ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı en yeni AMD GPU’dan yararlanarak muhteşem FHD görüntüler sunuyor. 
  • Yüzey alanı geniş soğutma bloğu, sağlam kanatçık dizisinin arasından geçen ısı borularıyla GPU’yu merkezinden soğutuyor.
  • İki adet Eksen teknolojili fan, havayı alttaki kanatçıklara etkili bir şekilde iletiyor ve her hızda gürültü seviyesini düşük tutuyor.

AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunlara yönelik AMD RDNA™ 2 mimarisinin gücünü daha fazla oyuncuya ulaştırıyor. En yeni DirectX® 12 Ultimate teknolojisi, hızlandırılmış ışın izleme, 32 MB yüksek performanslı AMD Infinity Cache, AMD Smart Access Memory™  teknolojisi ve diğer gelişmiş özelliklerle AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunculara görüntü kalitesi ve performans alanındaki en son yenilikleri sunuyor.

Açık kaynaklı uzamsal görüntü kalitesi artırma çözümü AMD FidelityFX™ Super Resolution’a  destek veren ekran kartı, belirli yapımlarda kare hızını artırıp yüksek çözünürlüklü oyun deneyimleri yaşatma olanağına sahip.

Soğutma Teknolojisi

ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı, GPU’yu geniş yüzey alanına sahip soğutma bloğu ve büyük kanatçık bölgesinin içinden geçen üç adet ısı borusuyla soğutuyor. Başarısı kanıtlanmış Eksen teknolojisi tasarımıyla üretilen iki adet fan, alttaki kanatların arasından yoğun hava akışı sağlıyor ve her hızda gürültü seviyesini düşük tutuyor. Sıfır dB modu ise sistem masaüstünde boşta beklerken fanları tamamen durdurarak gürültü seviyesini daha da düşürüyor.

Fanlar ve soğutma bloğu açılı hatlara sahip şık bir dış korumanın altında yer alıyor. Siyah ve gümüş renkli zıt bölümler ve sade grafiklere sahip tam boy alüminyum arka plaka da tasarımı tamamlıyor. Bu şık tasarım sayesinde, ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı diğer sistem bileşenlerinin oluşturduğu görüntüyü veya RGB LED aydınlatma sistemlerini bozmuyor. Cilalı paslanmaz çelikten montaj plakası da kartın sisteme hoş bir dokunuş katmasını sağlıyor. 2,5 yuva yer kaplayan tasarım uyumluluk ve soğutma kapasitesi arasında ideal dengeyi kuruyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin