ASUS, ZenScreen Go MB16AWP modelini duyurdu. 15,6 inç boyutundaki bu kablosuz taşınabilir FHD monitör, yansıma önleyici panelle ve 3,5 saate kadar kullanım sunan 7800 mAh pille donatıldı. Yerleşik kablosuz özelliği sayesinde kablo ihtiyacını ortadan ZenScreen Go MB16AWP, kullanıcıların akıllı telefonlarındaki filmleri yayınlamasına veya başka bir cihazdan sunum yapmasına olanak veriyor.

Entegre G sensörü ekranın yönünü otomatik olarak tespit ederek dikey ve yatay modlar arasında geçiş yapıyor. Yeni stant tasarımı sayesinde ZenScreen Go MB16AWP’yi her durum için en rahat izleme pozisyonuna getirmek mümkün. Arka kısımdaki 1/4 inç vida yuvası, monitörün standart tripodlara kolayca yerleştirilmesini sağlıyor. Böylece kullanıcılar masalarında alandan tasarruf edebiliyor. Sık seyahat edenler için ideal olan kompakt yapılı ZenScreen GO MB16AWP, 11,5 mm’lik ince kasasıyla hemen her tür çantaya kolayca sığıyor.

Kablosuz Görüntü Aktarımı İle Daha Verimli Çalışın

ZenScreen Go MB16AWP; iOS, Android, macOS ve Windows 10 ve daha yeni sürümleri kullanan cihazlarda ekstra yazılım veya sürücü gerektirmeden kablosuz görüntü aktarımı yapabiliyor. Bu sayede fotoğrafları veya videoları daha geniş ekranda görmek mümkün oluyor. ZenScreen Go MB16AWP ayrıca macOS, Chrome OS ve Windows 10 ve daha yeni sürümleri kullanan cihazlarda ekran alanını genişletmek için de kullanılıyor. ZenScreen Go MB16AWP giriş cihazlarına USB-C veya HDMI ile bağlanabiliyor.

İster kablolu ister kablosuz kullanımda, yerleşik G sensörü ekranın konumunu algılıyor ve içeriği otomatik olarak dikey veya yatay biçimde sunuyor. Yatay mod sunumlar ve tabloları için idealken, dikey modda ise belgeleri, kitapları veya web siteleri mükemmel bir biçimde görmek mümkün oluyor. Yerleşik 7800 mAh dahili pil iki şarj arasında 3,5 saate kadar kullanım imkanı sunuyor.

Rahat Çalışma İmkanı

Katlanabilir stant ZenScreen Go MB16AWP’ye tüm düz yüzeylerde destek sağlıyor. Böylece kullanıcılar ekranı eğerek en rahat izleme ve çalışma pozisyonunu belirleyebiliyor. 1/4 inç vida yuvası ise monitörü standart tripodlara veya masa montaj aparatlarına takma imkanı veriyor. Mini HDMI bağlantısına ek olarak, ZenScreen Go MB16AWP’de iki adet USB-C bağlantı noktası bulunuyor. Bunlardan biri DP Alt moduyla video sinyallerini alırken diğeri ise şarj için kullanılıyor. Entegre 1 watt stereo hoparlörler güçlü ses sunuyor. Dahili akıllı amplifikatör ise standart 3,5 mm jak ile kulaklıklara güç veriyor.

Teknik Özellikler

Panel boyutu (çaprazlama)16:9 geniş ekran, 15,6 inç (39,6 cm)
Panel arka aydınlatma / tür  W-LED / IPS  
Ekran yüzeyi  Yansıma önleyici  
Gerçek çözünürlük  1920 x 1080
İzleme açısı (CR 10)  178°/ 178°
Flicker-FreeEvet
Video özellikleriOtomatik dönüş DisplayWidget yazılımı Mavi ışık filtresi
Giriş Çıkışlar  1 x USB-C®  1 x mini HDMI®
Hoparlör2 x 1-watt hoparlör
Dahili pil7800 mAh
Tripod yuvasıVar (¼ʺ)
Boyutlar357,9 x 224,78 x 11,5 mm (G x Y x D)  
Ağırlık1,09 kg (net) 2,3 kg (brüt)
AksesuarlarMini HDMI – HDMI adaptörü
Güç adaptörü
Güç kablosu
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
USB-C kablosu
Garanti kartı
ZenScreen kılıfı Tripod yuvası kapağı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin